Webhosting

Vyřešeno142 zhlédnutíWebhosting
0

Dobrý den, mám koupenou doménu u jiného registratora, ale chtěl bych, aby byla propojena s hostingem u vás. Co mám v zaznamu domeny nastavit, aby vse fungovalo?

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0

Dobrý den, pokud dobře chápu, máte koupenou doménu (jinde), rád byste měl webhosting k této doméně u Wedosu, ale dosud u Wedosu hosting nemáte. Pokud je to tak, objednejte si webhosting na adrese https://order.wedos.cz/cs/webhosting/order.html?step=1 , kde vyplňte požadované údaje. Po zaplacení Vám přijde e-mail s informacemi o zřízení hostingu, jehož součástí jsou i IP adresy. Na tyto adresy pak nasměrujte doménu v DNS. Pro správnou funkčnost je také třeba vložit obsah webu do správného adresáře. Přes FTP se připojte na server, rozklikněte adresáře www\domains a tam vytvořte nový adresář s adresou vašeho webu (bez http a www) – tj. pokud chcete hosting pro adresu http://www.example.com, adresář pojmenujte example.com. Do tohoto adresáře pak nahrajte obsah Vašeho webu. V případě subdomény postupujte stejně, jen adresář pojmenujte jako subdoménu.

Pokud už u Wedosu hosting máte, postupujte podle návodu v předchozí odpovědi.

Role: Zákazník+ Vizitka: Pokud čtete tuto zprávu, jsem na tomto webu dočasně neaktivní a nejsem tak schopen reagovat na případné doplňující dotazy k mým odpovědím na Vaše otázky. Opět k dispozici bych měl být nejpozději 20. října 2020.
Vybral nejlepší odpověď
Prohlížíte 1 ze 2 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.

Categories