Website – kompletní balíček služeb?

Vyřešeno333 zhlédnutíWebSite
0

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, zda se spuštěním nových Wedos website bude u Vás možné zakoupit celý balíček služeb pro webové stránky, tedy doménu, webhosting, možnost si v editoru stránky samostatně vytvořit? Ráda bych tuto službu využila pro propagaci svého podnikání, ale nevím, co vše je potřeba, a uvítala bych možnost zakoupit celou službu v jednom, kde si už jen vytvořím obsah stránek.

Dále bych se chtěla zeptat, zda bude možné na nových stránkách publikovat osobní stránky podnikatele spolu s blogem a zda tam bude možné vložit také komentáře, případně Facebook komentáře?

Myslíte, že by se editor stránek mohl spustit už během dubna?

Moc děkuji za odpověď.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0
5.75K - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

prozatím se službou WEDOS WebSite počítáme jako s novou samostatnou službou. Tedy objednávka domény bude zvlášť a objednávka WEDOS WebSite bude zvlášť. Může se samozřejmě do budoucna změnit.

Ale v principu to bude, jak píšete. V objednávkovém formuláři zaškrtnete nastavit v DNS a služba se automaticky spáruje. Stejně jako je tomu u hostingu. Následně obdržíte přístupy do administrace WebSite a tam již službu editujete tak, jako v beta verzi. Pokud jste ještě neviděl, tak vyzkoušejte zde -> https://wedos.website/

WebSite je koncipován spíše jako webová vizitka s možností galerie, kontaktního formuláře, mapy a dalších předdefinovaných bloků. Na blog s komentáři jsou spíše vhodné redakční systémy, např WordPress. Ale nebude problém si na hlavní doméně objednat WebSite a na subdoméně NoLimit s WordPress.

Spuštění počítáme v následujících dnech spíše týdnech.

Role: Podpora Web: https://www.wedos.cz Vizitka: Obchodní a Fakturační oddělení.
odznačil odpověď jako nejlepší
Prohlížíte 1 ze 2 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.

Categories