Website – kompletní balíček služeb?

Vyřešeno392 zhlédnutíWebSite
0

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, zda se spuštěním nových Wedos website bude u Vás možné zakoupit celý balíček služeb pro webové stránky, tedy doménu, webhosting, možnost si v editoru stránky samostatně vytvořit? Ráda bych tuto službu využila pro propagaci svého podnikání, ale nevím, co vše je potřeba, a uvítala bych možnost zakoupit celou službu v jednom, kde si už jen vytvořím obsah stránek.

Dále bych se chtěla zeptat, zda bude možné na nových stránkách publikovat osobní stránky podnikatele spolu s blogem a zda tam bude možné vložit také komentáře, případně Facebook komentáře?

Myslíte, že by se editor stránek mohl spustit už během dubna?

Moc děkuji za odpověď.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0
30.04K - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

služba WEDOS WebSite je již v plném provozu. Nabízíme doménu zdarma, prostor pro web a přehledný editoru webu, takže nepotřebujete programátora. Celý web si můžete sestavit v rámci jednoho balíčku. Propojení s Facebookem zatím k dispozici není, ale na svém webu můžete odkazovat na své Facebook stránky, takže se tam uživatelé snadno dostanou.

Nabízíme návody a videonávody k jejímu ovládání. Pro snadný začátek jsme připravili přes 480 různých bloků a šablon, které můžete využít k rychlému vytvoření webu.

Rádi vám pomůžeme s objednávkou a spuštěním služby. Je možné i přejít z webhostingu NoLimit.

Role: Podpora Web: https://wedos.cz Vizitka: Pokusím se vám poradit s CMS.
Vybral nejlepší odpověď
Prohlížíte 1 ze 3 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.

Kategorie