Website – muzu pouzit na uz zakoupene domene?

Vyřešeno232 zhlédnutíWebSite
0

Dobry den,

chtel bych sluzbu website pouzit na uz zakoupene domene. Mam zakoupeny webhosting NoLimit. Kdyz si sluzbu objednam musim tam zadat novou domenu kterou nepotrebuji. Bude pak alespon sluzba pro me dostupna pro vsechny moje domeny? Pripadne pokud ne tak je nejaky zpusob jak priobjednat sluzbu pro jiz vlastnenou domenu?

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0
RM130195 39.56K - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

služba WEDOS WebSite je již v plném provozu a umožňuje i přejmenování, tedy změnu domény. Je tedy možné i přejít z webhostingu NoLimit s vaší stávající doménou, není třeba registrovat novou.

Nabízíme návody a videonávody k snadnému ovládání WebSite. Pro snadný začátek jsme připravili přes 480 různých bloků a šablon, které můžete využít k rychlému vytvoření webu.

Rádi vám pomůžeme s objednávkou a spuštěním služby.

Role: Podpora Web: https://wedos.cz Vizitka: Produktový manažer (WEDOS WebSite, WEDOS OnLine).
Vybral nejlepší odpověď
0
MV270050 32.73K - WEDOS Internet, a.s. 2 Comments

Dobrý den,

pokud již k dané doméně existuje webhosting, tak je potřeba daný webhosting přejmenovat/ odebrat mu název z naší strany. až následně pro dnou doménu lze zřídit WebSite.

Doménu u WebSite nelze měnit.

Pokud však webhostingu odebereme název/přejmenujte jej, můžete přijít o funkci emailů (v případě FREE varianty WebSite u které emaily nejsou).

Role: Podpora
odznačil odpověď jako nejlepší

Dobrý den, tak jsem si myslela, že jsem našla lék na svojí starou webovku a narazila stejně jako autor otázky. Chci placenou verzi, nicméně se bojím, co udělají ty e-maily. Nemůžu si dovolit o ně přijít, navíc jsem počítačově neschopná a nevím, co bych dělala. Ještě máme doménu EU a alias používáme CZ., jak se bude website chovat v tomto případě?

Dobrý den,
u verze Website Profi a Premium máte emaily v ceně, tedy o funkci emailů nepřijdete (narozdíl od Free verze).

Je jedno pro jakou doménu Website zřídíte, jen pro danou doménu nesmíte již mít webhosting u nás, jinak Vám nepůjde zřídit.

Co se týče aliasu, ten nelze u WebSite nastavit, alternativou by bylo u domény aliasu nastavit přesměrování https://kb.wedos.com/cs/domeny/administrace-domeny/presmerovani-domeny/

0

Dobrý den, i já mám asi podobný dotaz. Už léta máme webhosting a na něm běží několik webů. Před pár dny jsme zakoupili doménu zrcadloumeni.eu a přiřadili ji jako alias k onomu webhostingu. Na webhostingu jsem v adresáři domains založil složku zrcadloumeni.eu. A teď tam má kolegyně začít vkládat obsah – chce použít website. A ono to nadává, že doménu zrcadloumeni.eu nejde použít, protože už je použita jako alias. Znamená to, že k tomuto účelu webiste nepůjde použít? Děkuji.

Role: Zákazník
Změnil status na publikováno

Dobrý den,
pokud chcete zřídit WebSite pro doménu zrcadloumeni.eu , musíte ji nejdříve odebrat jako alias, jinak Vám to nepůjde.

Dobrý den, děkuji… Ale kde pak ten web bude tedy umístěn?

Pokud si zřídíte WebSitea, bude se zobrazovat obsah vytvořený ve WebSite (na našich serverech a k těmto datům máme přístup jen my)

OK – díky, zkusím.

Kategorie