Website subdoména

Vyřešeno590 zhlédnutíWebSite
0

Dobrý den,

chtěl bych poprosit o radu. Podle vašeho návodu je na vytvoření subdomény potřeba přidat složku s názvem subdomény přes FTP. Nicméně pro Website-hosting není FTP přístupné. Můžete prosím poradi jak vytvořit subdoménu aby na ní šel přesunout Shoptet?

Děkuji za pomoc.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 11. 1. 2023
0

Dobrý den, psal jsem to hned v prvním odstavci – Website je v podstatě jen blokový editor pro tvorbu jednoduchého webu a nic jiného neobsahuje, pro tenhle účel ho tak použít nemůžete. Pokud chcete FTP nebo databáze u Wedosu, pořiďte si webhosting No Limit, No Limit Extra nebo LowCost. V nich vám tohle už půjde.

Role: Zákazník+ Web: https://kb.wedos.com/cs/ Vizitka: Pokud máte nějaký problém, prosím, popište co nejvíce podrobností. Na dotazy typu "nejde mi web, potřebuji ho spravit", se odpovídá velmi těžce - nikdo jiný netuší, jestli využíváte WordPress, Drupal, Joomlu, Prestashop, .., zda se jedná o čistou instalaci nebo nefunguje zaběhnutý web. V ideálním případě přiložte i adresu daného webu, aby se podpora a komunita mohly podívat na konkrétní problém a nemusely si ho představovat. Doporučuji se také podívat na https://kb.wedos.com/cs/ , kde najdete spoustu užitečných rad na vyřešení vašich problémů s webem :)
FM182728 Odpověděl na otázku 27. 12. 2022
Prohlížíte 1 ze 3 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.