Wedos CD prazdne soubory

Vyřešeno252 zhlédnutíWEDOS CD
0

Dobry den, narazil jsem na divny chovani v Wedod CD. Kdyz mam ulozeny prazdny soubor v nejake slozce, a stahnu slozku pres webove rozhrani, tak prazdny soubor chybi s stazenem zip souboru. Nejaka spatna config nebo bug v nextcloudu?

Diky, VB.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď

Dobrý den, toto je bohužel standardní chování aplikace Extract pro nextcloud, když je použit S3/minio backend. U dodavatele řešení visí feature request – https://github.com/PaulLereverend/NextcloudExtract/issues/43

Diky za odpoved. Opravdu se toto chovani tyka toho pluginu? Ten plugin slouzi k rozbaleni zip (apod) souboru na ulozite. Tento problem se ale tyka situace kde chci stahnout celou slozku. Ta slozka se automaticky zazipuje a ten zip soubor se stahne. Akorat v zipu chybi prazdne soubour (napr. placeholder souboru ktery se vytvorili „touch“ prikazem), proste zmizi.

V tomto případě je patrně problém přímo na straně NC, vytvoříme issue pro další řešení. Aktuálně toto řešení neexistuje. V poslední verzi pro S3 teprve přidali podporu pro prázdné soubory jako takové. Snad se v příští verzi dočkáme vylepšení.

Jasne, dekuji.

0
21.90K - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Problém je rozepsán v komentáři. Služba WEDOS CD je stále ve zkušebním provozu.
Toto vlákno nyní uzavírám.

Role: Podpora Vizitka: Roses are Red, Violets are Blue Unexpected '{' on line 32.
Vybral nejlepší odpověď

Kategorie