Wedos WebSite

Vyřešeno746 zhlédnutíWebSiteWebSite
0

Dobrý den,

chtěl jsem si u vás vytvořit webové stránky přes zmiňované šablony (viz WEDOS WebSite je jednoduchý Drag & Drop (Přetáhni & Pusť) editor, který vám umožní si vytvořit hezké a moderní stránky během několika minut), zaplatil si kartou Wedos WebSite Profi, přišlo mi na e-mail, že je vše zaplaceno a mohu začít s tvorbou stránek, ale nejde mi přihlásit se na daný odkaz, kde mám zadat svou registrovanou doménu a heslo, a ani nikde nemohu najít šablony, ze kterých bych mohl začít webové stránky vytvářet. Můžete mi, prosím, poradit?

Děkuji

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
RM130195 Vybral nejlepší odpověď 31. 3. 2021
0

Dobrý den,

pokud Vám nefunuje přihlášení, můžete se přihlásit z administrace Wedosu. Klikněte na tento odkaz a v seznamu vyberte Váš Wedos Website. Na další stránce najdete tlačítko, které Vás přihlásí do Wedos Website.

Po přihlášení do Wedos Website můžete upravit potřebné údaje jako je například heslo a také samozřejmě správu Vašeho webu Wedos Website.

Role: Zákazník+ Web: https://kb.wedos.com/cs/ Vizitka: Pokud máte nějaký problém, prosím, popište co nejvíce podrobností. Na dotazy typu "nejde mi web, potřebuji ho spravit", se odpovídá velmi těžce - nikdo jiný netuší, jestli využíváte WordPress, Drupal, Joomlu, Prestashop, .., zda se jedná o čistou instalaci nebo nefunguje zaběhnutý web. V ideálním případě přiložte i adresu daného webu, aby se podpora a komunita mohly podívat na konkrétní problém a nemusely si ho představovat. Doporučuji se také podívat na https://kb.wedos.com/cs/ , kde najdete spoustu užitečných rad na vyřešení vašich problémů s webem :)
RM130195 odznačil odpověď jako nejlepší 31. 3. 2021
Prohlížíte 1 ze 2 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.