windows -> mac

Vyřešeno347 zhlédnutíWebhosting
0

Dobrý den, pokud bych chtěl přejít z windows na mac a dále využívat mac ke správě svého webu (wordpress) a používat emailové rozhraní https://webmail.wedos.net/, musím provést nějaké změny v nastavení v hostingu u Vás nebo ve wordpressu? Nebo bude vše fungovat dále jako doposud? Děkuji, JP

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0

Přesně tak, vše bude fungovat. Ještě doplním, že můžete i na Macu využívat připojení k FTP – návod najdete například tady. Je tam ukázáno, že to jde přímo přes systém nebo přes jakýkoliv jiný FTP program (v tomto případě FileZilla).

Role: Zákazník+ Web: https://kb.wedos.com/cs/ Vizitka: Pokud máte nějaký problém, prosím, popište co nejvíce podrobností. Na dotazy typu "nejde mi web, potřebuji ho spravit", se odpovídá velmi těžce - nikdo jiný netuší, jestli využíváte WordPress, Drupal, Joomlu, Prestashop, .., zda se jedná o čistou instalaci nebo nefunguje zaběhnutý web. V ideálním případě přiložte i adresu daného webu, aby se podpora a komunita mohly podívat na konkrétní problém a nemusely si ho představovat. Doporučuji se také podívat na https://kb.wedos.com/cs/ , kde najdete spoustu užitečných rad na vyřešení vašich problémů s webem :)
Změnil status na publikováno
Prohlížíte 1 ze 4 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.