WMS – je možné doinstalovat WP-CLI, OwnCloud a https brotli kompresi?

Vyřešeno346 zhlédnutíWMS
0

Dobrý den,

je možné, prosím na WMS nainstalovat WP-CLI pro správu WordPress-u přes SSH (zapínat/vypínat plug-iny, atd…)? Dále by mně, prosím zajímalo, jestli je možné, pokud to není již standardní součástí webhostingu, mít na WMS aktivní brotli https kompresi (efektivnější alternativa k http gzip/deflate kompresi) + aktivace PHP OPcache?

V neposlední řadě by mně, prosím zajímalo, jestli je možné na WMS server nasadit OwnCloud, aby byl na mojí doméně (např. https://uloziste.vokurka.net)?

Dále, co by mně ještě prosím, zajímalo je jestli je možné vytvářet hostingy pro subdomény (3. řád), aby se to nemuselo dělat přes ta blbá pravidla v .htaccess = pro tvorbu subdomén a kam mají směřovat + automatické přesměrování z např. vokurka.net na www.vokurka.net bez nutnosti vypisování pravidel a adresářových cest v .htaccess, jako je to nutné u klasického WEDOS Extra webhostingu?

Jako poslední věc, která by mně zajímala, tak jestli podporujete import SSL certifikátu s ECC klíčem? To se, konečně, neučil už i Mikrotik importovat. Ale např. u hostingů s cPanelem není možné takový SSL certifikát importovat, protože cPanel vyžaduje klíč SSL certifikátu v 2048-bit RSA. Jinak samozřejmě OpenSSL a Apache s SSL certifikátem, který má 256-bit ECC klíč umí pracovat. Jednak 256-bit ECC klíč je bezpečnější, než 2048-bit RSA, nemá takové nároky na operační paměť a výpočetní výkon procesoru. Také si „neukrojí“ moc velkou šířku pásma, takže i pro pomalejší linky a slabý hardware je to lepší.

Předem Vám moc děkuji za odpovědi.

Jan Vokurka

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0

Může mi, prosím někdo z WEDOS-u odpovědět?

Předem Vám moc děkuji.

Jan Vokurka

Role: Zákazník
Změnil status na publikováno
Prohlížíte 1 ze 2 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.

Kategorie