WMS – je možné doinstalovat WP-CLI, OwnCloud a https brotli kompresi?

Vyřešeno924 zhlédnutíWMS
0

Dobrý den,

je možné, prosím na WMS nainstalovat WP-CLI pro správu WordPress-u přes SSH (zapínat/vypínat plug-iny, atd…)? Dále by mně, prosím zajímalo, jestli je možné, pokud to není již standardní součástí webhostingu, mít na WMS aktivní brotli https kompresi (efektivnější alternativa k http gzip/deflate kompresi) + aktivace PHP OPcache?

V neposlední řadě by mně, prosím zajímalo, jestli je možné na WMS server nasadit OwnCloud, aby byl na mojí doméně (např. https://uloziste.vokurka.net)?

Dále, co by mně ještě prosím, zajímalo je jestli je možné vytvářet hostingy pro subdomény (3. řád), aby se to nemuselo dělat přes ta blbá pravidla v .htaccess = pro tvorbu subdomén a kam mají směřovat + automatické přesměrování z např. vokurka.net na www.vokurka.net bez nutnosti vypisování pravidel a adresářových cest v .htaccess, jako je to nutné u klasického WEDOS Extra webhostingu?

Jako poslední věc, která by mně zajímala, tak jestli podporujete import SSL certifikátu s ECC klíčem? To se, konečně, neučil už i Mikrotik importovat. Ale např. u hostingů s cPanelem není možné takový SSL certifikát importovat, protože cPanel vyžaduje klíč SSL certifikátu v 2048-bit RSA. Jinak samozřejmě OpenSSL a Apache s SSL certifikátem, který má 256-bit ECC klíč umí pracovat. Jednak 256-bit ECC klíč je bezpečnější, než 2048-bit RSA, nemá takové nároky na operační paměť a výpočetní výkon procesoru. Také si „neukrojí“ moc velkou šířku pásma, takže i pro pomalejší linky a slabý hardware je to lepší.

Předem Vám moc děkuji za odpovědi.

Jan Vokurka

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
RM130195 Vybral nejlepší odpověď 19. 11. 2020
0
JŠ255861 53.67K - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

omlouvám se za opožděnou reakci, některé dotazy byly předány na vývoj.

Co se wp-cli týče, tak pro zde je potřeba SSH a to bohužel u WMS možné není, nebo k tomuto modulu stačí apache?

Komprese je aktuálně standardní přes deflate/gzip

Pro OwnCloud jsem nenašel nic, proč by nedal nasadit ale ověřenou instalaci zatím nemám. Webhosting pro subdoménu určitě vytvořit můžete, obsah si klasicky nahrajete do /www/ a následně nejsou pravidla pro směrování do doménového a subdoménového adresáře potřeba. ECC certifikáty je možné nasadit.

Bohužel u wp-cli si opravdu nejsem jistý a s OwnCloudem též ne. WMS je prakticky služba umožňující vytvářet standardní webhosting s lepšími parametry dle aktuální potřeby. Případně tedy pokud si konkrétní moduly vyzkoušíte a nebudou fungovat / případně omezeně, tak je možné si do 7 dní nechat vrátit peníze.

Případně se při problémech s nastavením / instalací neváhejte zeptat.

Role: Podpora Web: https://stackoverflow.com/ Vizitka: Roses are Red, Violets are Blue Unexpected '{' on line 32.
RM130195 Vybral nejlepší odpověď 19. 11. 2020
Prohlížíte 1 ze 2 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.