WordPress instalace – htaccess

63 zhlédnutíZákaznická administrace
0

Dobrý den,

chtěl jsem si přes Vaši platformu nainstalovat aplikaci wordpress, ale neustále mi to háže hlášku:

Zadaný cíl instalace není dostupný přes HTTP(S) protokol. Pravděpodobně nepoužíváte náš výchozí .htaccess. Je nutné použít pravidla pro nasměrování domény do podadresáře /www/domains/ – viz https://kb.wedos.com/cs/webhosting/Htaccess.html

Zkoušel jsem prostřednictvím webftp.wedos.net vytvořit soubor .htaccess tak, jak to popisujete v helpu – do složky www\domains\nazevdomeny, ale z nějakého důvodu není v ftp možno nahrávat ani kopírovat jakékoliv soubory.

Předem děkuji za pomoc

Role: Zákazník
Odpověděl na otázku
0

Dobrý den, zkuste opravit práva souborů a na stejné stránce v administraci také obnovit výchozí .htaccess .

Pokud dobře chápu, jde o novou instalaci WordPressu. K tomu můžete využít instalátor aplikací nebo instalaci WP z vlastního balíčku. Součástí instalace WordPressu je i soubor .htaccess, který pak pouze následně upravíte dle vlastní potřeby. Web nahrajte do adresáře www\domains\jmenodomeny.cz (i s koncovkou .cz).

Když se podíváte do FTP, budete mít celkem dva soubory .htaccess – první z nich je v adresáři www (výchozí od Wedosu), který řídí chování jednotlivých adresářů a díky němu se Vám zobrazí obsah webu z adresáře domains\jmenodomeny.cz na Vaší doméně. Druhý .htaccess pak najdete u WordPressu a řídí chování WordPressu.

Role: Zákazník+ Web: http://www.nahodnytext.eu Vizitka: Doporučuji se podívat na https://kb.wedos.com/cs/ , kde najdete spoustu užitečných rad na vyřešení vašich problémů s webem :)
publikoval nový komentář
Prohlížíte 1 ze 1 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.

Kategorie