WordPress jak na tvorbu webu s registrovanou doménou a hostingem na wedos

Vyřešeno205 zhlédnutíWebhosting
0

Hezký den, jsem úplný nováček ve tvorbě webu a proto prosím o shovívavost. Objednala jsem si webhosting a doménu na stránkách wedos. Zaregistrovala. A nyní bych prosila o radu jak je možné přejít na wordpress a vytvořit si tam stránky na této doméně. Díky za odpověď Majka H

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 24. 3. 2023
0

Dobrý den, nejprve nasměrujte doménu na webhosting (pokud ještě nemáte), pak nainstalujte WordPress přes instalátor aplikací (to je nejjednodušší řešení, jak WordPress nainstalovat).

Role: Zákazník+ Web: https://kb.wedos.com/cs/ Vizitka: Pokud máte nějaký problém, prosím, popište co nejvíce podrobností. Na dotazy typu "nejde mi web, potřebuji ho spravit", se odpovídá velmi těžce - nikdo jiný netuší, jestli využíváte WordPress, Drupal, Joomlu, Prestashop, .., zda se jedná o čistou instalaci nebo nefunguje zaběhnutý web. V ideálním případě přiložte i adresu daného webu, aby se podpora a komunita mohly podívat na konkrétní problém a nemusely si ho představovat. Doporučuji se také podívat na https://kb.wedos.com/cs/ , kde najdete spoustu užitečných rad na vyřešení vašich problémů s webem :)
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 24. 3. 2023