WordPress na interní url

Vyřešeno268 zhlédnutíWebhosting
0

Dobrý den,

nevím jestli je to dotaz zrovna sem, nicméně nedaří se mi na interní url adrese hostingu spustit instalaci wordpressu.

Nahrál jsem soubory přes FTP do složky www/domains/domeaplast.cz , soubory jsem nijak neupravoval.

Do složky se dostanu přes adresu http://266155.w55.wedos.ws/domains/domeaplast.cz/ , wordpress mi vyhodí chybu.

Dokážete mi prosím poradit?

Děkuji a přeji hezký den,

Martin Sláma

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0

Dobrý den, už jste problém vyřešil? Na uvedené interní adrese se mi žádná chyba WordPressu neobjevuje.

Zobrazuje se mi pouze chybová stránka 404 a rozhozené css stylování, to je způsobeno tím, že web hledá zdrojové soubory přímo na adrese www.domeaplast.cz, kde v tuto chvíli WordPress nemáte a tak web nemá co načítat. Pokud chcete vyřešit tento problém, přihlaste se do administrace na interní URL, v levém menu klikněte na „Nastavení“ > „obecné“. Tam najdete Instalace WordPressu a Úvodní stránka. Obojí změňte na Vaší interní URL.

Web by se na interní URL měl začít zobrazovat správně. Až se pak rozhodnete web umístit přímo na adresu www.domeaplast.cz, tyto dvě adresy přepíšete na http://www.domeaplast.cz.

Role: Zákazník+ Web: https://kb.wedos.com/cs/ Vizitka: Pokud máte nějaký problém, prosím, popište co nejvíce podrobností. Na dotazy typu "nejde mi web, potřebuji ho spravit", se odpovídá velmi těžce - nikdo jiný netuší, jestli využíváte WordPress, Drupal, Joomlu, Prestashop, .., zda se jedná o čistou instalaci nebo nefunguje zaběhnutý web. V ideálním případě přiložte i adresu daného webu, aby se podpora a komunita mohly podívat na konkrétní problém a nemusely si ho představovat. Doporučuji se také podívat na https://kb.wedos.com/cs/ , kde najdete spoustu užitečných rad na vyřešení vašich problémů s webem :)
Vybral nejlepší odpověď
Prohlížíte 1 ze 2 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.

Kategorie