WordPress načítání Themes

Vyřešeno596 zhlédnutíWebhosting
0

Dobrý den,
vytvářím vlastní Theme na wordpress a z nějakého důvodu mi vše na LocalServeru na mém PC funguje správně a hned po přesunutí Theme na Váš hosting mi ve wp-admin nelze načíst ani tak základní soubor, jako screenshot.png jako úvodní fotka Theme. Ostatní předinstalovaná Themes přitom fungují normálně.
Po hodinách googlení a zkoušení psát Theme od začátku a každý krok hodit přes FTP na web, jsem došel ke zjištění, že html se zobrazuje správně, nicméně je pro stránku zřejmě nemožné se dostat k dalším souborům uvnitř Theme, jako jsou obrázky, nebo soubory jako style.css a js. Přitom hlavička style.css obsahující název Theme, autora, verzi apod. se na wp-admin zobrazuje správně. Zbytek css kódu jako kdyby nebyl.
Někde jsem se dočetl, že může být problém právě s hostingem, proto se obracím na Vás. Napadá Vás, jak daný problém řešit? Vás hosting mi doporučil kamarád, nicméně již mám zkušenosti s jinými, kde jsem podobný problém neměl.
Děkuji!
LP

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
JŠ255861 Vybral nejlepší odpověď 31. 1. 2022
0
53.63K Odpověď od WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Vlákno nyní uzavírám z důvodu neaktivity. V případě potřeby založte nový dotaz nebo nás kontaktujte pomocí kontaktního formuláře.

Role: Podpora Web: https://stackoverflow.com/ Vizitka: Roses are Red, Violets are Blue Unexpected '{' on line 32.
JŠ255861 Vybral nejlepší odpověď 31. 1. 2022
Prohlížíte 1 ze 4 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.