WP Optimize a nefunkčnost webu

Vyřešeno277 zhlédnutíWebhosting
0

Dobrý den, nainstalovala jsem si WP Optimize a provedla různá nastavení a najednou se mi nedaří dostat na svůj web www.ambicioznizeny.cz . V zákaznickém rozhraní jsem pouze změnila heslo u admina v sekci Databáze, abych se dostala do PhpMyAdmin. Potřebuji jednoduše optimalizovat a zrychlit web, kdy ve správě Webu mi WP píše něco o SQL že nemám snad vůbec, potom že bych měla používat trvalou mezipaměť a ještě další. Moc tomu nerozumím. Každopádně  bych potřebovala nějak rozjet web, nebo alespoň tak, abych se dostala do WP. Děkuji.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 13. 9. 2023
0
100.06K Odpověď od WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

pokud jste změnila heslo do databáze pouze v administraci a ne v konfiguraci WordPressu, postupujte podle tohoto návodu, kapitoly #2 | Během připojování k databázovému serveru ….

Na webu je nyní Chyba 500, ovšem v nezvyklé podobě. Návod na její odstranění máme zde. Při kontrole souborů .htaccess zkontrolujte i, jestli v nich není nastavené nějaké nežádoucí přesměrování.

Pokud se Vám nepodaří chyby odstranit, zřiďte dočasný FTP přístup pro podporu podle tohoto návodu a dejte vědět, podíváme se na to. Vzhledem k rozsahu problému může řešení z naší strany trvat i několik dní, a je možné, že problém nám dostupnými metodami vyřešit nepůjde.

Role: Podpora Web: https://kb.wedos.com Vizitka: WEDOS Specialista na Znalostní bázi
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 13. 9. 2023