Zabezpečení webu

Vyřešeno513 zhlédnutíDomény
0

Dobrý den,

je toho asi víc. Chtěla jsem pomocí vašich návodů aktivovat: HTTPS s vlastním certifikátem na doméně (SNI), pak jsem se ale dočetla, že mám mít: HTTPS s certifikátem Let’s Encrypt nastavení domén certifikátu, tak jsem to zase změnila. U obou mi to píše aktivní a vlastně nevím, co z toho teď mám a jestli je to vůbec dobře nastavené u vás. Navíc mi ani nepřišla žádná faktura a jestli jsem to dobře pochopila, tak se připlácelo 12,- měsíčně. Pak jsem se to pokoušela nastavit na wordpressu, jakmile jsem dala uložit změny, tak my to psalo nějakou hlášku s chybou. Celé jsem to zavřela a když jsem se druhý den chtěla přihlásit na wordpress tak to nenabídne ani možnost přihlášení, ale po zadání: http://nejenovode.cz/wp-admin/, rovnou:
Během připojování k databázovému serveru došlo k chybě
Příčiny mohou být různé, např. špatně zadané uživatelské jméno nebo heslo v souboru wp-config.php. Pokud nelze vůbec navázat spojení s databázovým serverem md84.wedos.net, tak mohlo dojít k výpadku na straně poskytovatele hostingových služeb.

  • Používáte správné uživatelské jméno a heslo?
  • Zadali jste přesnou adresu databázového serveru?
  • Je databázový server opravdu funkční?

Pokud těmto dotazům moc nerozumíte, měli byste raději kontaktovat poskytovatele hostingových služeb. Jestli bude nadále docházet k podobným problémům, zkuste se obrátit na oficiální fórum podpory (česky).

Absolutně nevím jak dál a prosím o radu, případně odkaz na nějaký návod. Nebo mám kontaktovat přímo někoho z wordpressu?

Předem děkuji za odpověď.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0

Dobrý den, když mi pošlete na můj mail petr@kyvala.cz FTP, tak můžeme sjednat opravu…

Vybral nejlepší odpověď
Prohlížíte 1 ze 4 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.