Zadaný cíl instalace není dostupný přes HTTP(S) protokol.

Vyřešeno938 zhlédnutíZákaznická administrace
0

Na zaklade toho, ze som prisiel o cely web www.cechtaxi.sk a vasa firma nieje ochotna poskytnut bezplatnu zalohu databazy, pritom mam registrovanych vela domen a hostingy a odporucal som vasu firmu kade tade, tak mi je to uplne zbytocne, lebo povodny web uz mat nebudem, tak som sa pokusal nainstalovat novy wordpress cez Instalátor aplikací [NEW], napriek tomu uz dve hodiny neviem spustit a nainstalovat, same problemy, podpora ziadna…

Zadaný cíl instalace není dostupný přes HTTP(S) protokol. Pravděpodobně nepoužíváte náš výchozí .htaccess. Je nutné použít pravidla pro nasměrování domény do podadresáře /www/domains/ – viz https://kb.wedos.com/cs/webhosting/Htaccess.htm

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0
22.15K - WEDOS Internet, a.s. 7 Comments

Dobrý den,

u webhostingu nemáte aktivní podporu HTTPS, při instalaci je nutné zvolit protokol HTTP.

Pokud používáte při instalaci HTTP, pak v nabídce v levém panelu v detailu webhostingu vyhledejte “Nástroje” a tam “Opravit práva souborů” a “Obnovit .htaccess” na obojí klikněte a zkuste instalaci provést znovu.

Role: Podpora
publikoval nový komentář

Dobrý den,

hází mi to stejnou chybovou hlášku (Zadaný cíl instalace není dostupný přes HTTP(S) protokol. Pravděpodobně nepoužíváte náš výchozí .htaccess. Je nutné použít pravidla pro nasměrování domény do podadresáře /www/domains/ – viz https://kb.wedos.com/cs/webhosting/Htaccess.html)
Dočetla jsem se, že je nutné počkat 6-48 hodin. Chybu mi to háže od včerejších cca 18:00 hodin. Mám tedy čekat nebo existuje nějaké jiné řešení?
Děkuji předem za info,
K.Štěpánová

Dobrý den,
o jaký hosting jde ?

Webhosting photostepa.com

U domény nejsou ještě propsány DNS servery, bude potřeba tedy ještě vyčkat ( změna trvá až 48 hodin)

OK, děkuji za info.

Prohlížíte 1 ze 1 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.

Kategorie