Zastaralé verze php a mariadb

Vyřešeno173 zhlédnutíWebhosting
0

Dobrý den,

v poslední době mě trápí zastaralost serverů na wedost webhostingu. Brání mi to ve vývoji mých webových aplikací.

  • Kvůli zastaralé verzi mariadb nemohu použít aktuální verzi cms Drupal, musím vše držet na starší verzi 8. Nejvíc mě to trápí u nových projektů, kdy projekt musím založit na už neaktuální verzi systému s vidinou toho, že mě čeká velká aktualizace.
  • Aktuálně podporujete php verzi 7.3, přestože již skoro rok máme k dispozici php 7.4 a na spadnutí je vydání verze 8.0. Do ukončení aktivní podpory php 7.3 zbývá měsíc, opět to znamená psát nové aplikace pro php, které už je překonané.
Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0
19.52K - WEDOS Internet, a.s. 4 Comments

Dobrý den,

požadavek o aktualizaci verze MariaDB na serverech byl technikům předán. Aktualizace je v plánu, momentálně však nemám více informací o tom na jakou verzi a kdy k tomu přesně dojde.

Co se týče PHP verze 7.4, tak to je dostupné pouze na nových webserverech. Pokud máte zájem o přechod, můžeme Vám webhosting na novém serveru zřídit a umožníme Vám weby migrovat.

Role: Podpora
odznačil odpověď jako nejlepší

Co migrace znamená pro mě?

Dobrý den,

Migrace na nový hosting bude znamenat výpadek webu a záleží, zda budete chtít migrovat svépomocí nebo s placenou asistovanou migrací. (Poplatek činí 500,- Kč bez DPH)

Dobrý den. A jak je to s přesunem e-mailů, které u hostingu jsou?

Dobrý den,

Dochází k migraci vč. mailů.

Prohlížíte 1 ze 2 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.

Categories