zastaveni pluginů/obnova webu

72 zhlédnutíWebhosting
0

Dobrý den,

snažila jsem se dnes zprovoznit propojení pluginu simpleshop s web stránkou annabartosova.eu

Plugin jsem měla již dlouho nainstalovaný, ovšem zjistila jsem, že nebyl aktivní. Při kliknutí na tlačítko aktivovat, se ovšem objevila tato chybová hláška:

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Redbit\SimpleShop\WpPlugin\register_block_type() in /data/web/virtuals/110768/virtual/www/domains/annabartosova.eu/wp-content/plugins/simpleshop-cz/src/Gutenberg.php:85 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/110768/virtual/www/domains/annabartosova.eu/wp-includes/class-wp-hook.php(298): Redbit\SimpleShop\WpPlugin\Gutenberg->load_block_assets(“) #1 /data/web/virtuals/110768/virtual/www/domains/annabartosova.eu/wp-includes/class-wp-hook.php(323): WP_Hook->apply_filters(NULL, Array) #2 /data/web/virtuals/110768/virtual/www/domains/annabartosova.eu/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #3 /data/web/virtuals/110768/virtual/www/domains/annabartosova.eu/wp-settings.php(449): do_action(‚init‘) #4 /data/web/virtuals/110768/virtual/www/domains/annabartosova.eu/wp-config.php(90): require_once(‚/data/web/virtu…‘) #5 /data/web/virtuals/110768/virtual/www/domains/annabartosova.eu/wp-load.php(37): require_once(‚/data/web/virtu…‘) #6 /data/web/virtuals/110768/virtu in /data/web/virtuals/110768/virtual/www/domains/annabartosova.eu/wp-content/plugins/simpleshop-cz/src/Gutenberg.php on line 85

Momentálně se ovšem nelze dostat nikam na web stránku. Zobrazuje se pouze tato hláška, nepustí mě to do administrace, abych např. plugin vymazala, nic. Nevím ani, co tato chybová hláška znamená.

Snažila jsem se také dostat do FTP administrace a pozastavit všechny pluginy, ale hlásí nedaří se mi tam přihlásit.

Velmi nerada bych přišla o celé web stránky.

Můžete mi s tím prosím pomoci? Nejdříve bych samozřejmě potřebovala se vůbec dostat na web i za cenu smazání pluginu. Následně bych ovšem potřebovala nějakých způsobem zajistit, aby mi tento plugin na webu fungoval.

Děkuji předem za pomoc.

Hezký večer,

Anna

Role: Zákazník
Odpověděl na otázku
0
3.64K - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

nastavte si nové heslo pro FTP https://kb.wedos.com/cs/webhosting/ftp/ftp-ucty-u-webhostingu (po nastavení vyčkejte 10 min.) a poté se přihlaste na FTP účet. Následně můžete udělat deaktivaci dle návodu zde https://help.wedos.cz/navody/webhosting/optimalizace-wp-8-nefunkcni-web/#3-chyba-pluginu-nebo-sablony

Role: Podpora Web: https://www.wedos.cz/ Vizitka: Autorizační oddělení
Odpověděl na otázku
Prohlížíte 1 ze 1 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.