Ze systému zmizela doména.

Vyřešeno403 zhlédnutíFakturace
0

Vloni jsme řešili platbu za ní. Koukám do historie dokladů, ale nevidím ji tam. Platím za hosting, ale doména nikde. Můžete mi s tím pomoci?

Jedná se o doménu ladislavnovak.com

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 25. 10. 2022
0

Dobrý den, doména ladislavnovak.com expirovala, v tuto chvíli tedy nejste jejím vlastníkem a je volně dostupná k registraci pro kohokoliv. Doména a webhosting jsou dvě naprosto odlišné služby – doména je adresa webu (název), webhosting je prostor na serveru, kam nahráváte obsah webu. Pokud tedy platíte webhosting, máte předplacený prostor na serveru, ale nikoliv adresu webu. Stejně jako platíte webhosting je potřeba platit i roční poplatek za doménu nebo znovu expiruje.

K vyřešení problému Vám v tuto chvíli doporučuji co nejrychleji znovu zaregistrovat doménu (klidně i na několik let dopředu), aby ji někdo nezaregistroval před Vámi. Aktuální ceník registrace i prodloužení domén najdete na této stránce.

Doporučuji si přečíst tento text ve znalostní bázi, kde najdete informace o upozorňování na expiraci.

Role: Zákazník+ Web: https://kb.wedos.com/cs/ Vizitka: Pokud máte nějaký problém, prosím, popište co nejvíce podrobností. Na dotazy typu "nejde mi web, potřebuji ho spravit", se odpovídá velmi těžce - nikdo jiný netuší, jestli využíváte WordPress, Drupal, Joomlu, Prestashop, .., zda se jedná o čistou instalaci nebo nefunguje zaběhnutý web. V ideálním případě přiložte i adresu daného webu, aby se podpora a komunita mohly podívat na konkrétní problém a nemusely si ho představovat. Doporučuji se také podívat na https://kb.wedos.com/cs/ , kde najdete spoustu užitečných rad na vyřešení vašich problémů s webem :)
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 25. 10. 2022
Prohlížíte 1 ze 1 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.