změna adresy na fakturaci

Vyřešeno146 zhlédnutíFakturace
0

V lonském roce jsem opravil adresu na faktruraci. Letos stejný problém, stará adresa. Pokud jsem přihlášen, jdu na změnu adresy, na konci mi to napíše , že to nemůžu změnit, že nejsem přihlášen. Tak se jdu přihlásit. Musím se přihlásit nahoře v profilu. Jdu opět na opravu adresy a uplně stejný problém nelze změni, jsem prý odhlášen. Děkuji za pomoc.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0
TJ285257 17.56K - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

jedná se o bezpečnostní nastavení, doporučoval bych použít jiné připojení k internetu případně VPN.

Pro trvalou změnu je nutné údaje změnit v detailu konkrétní služby pod odkazem „Kontaktní údaje (odběratel)“. Pokud je již u služby aktivní objednávka, pak Vám po změně údajů odběratele na e-mail dorazí faktura s údaji novými.

V případě změny pouze pro konkrétní objednávku můžete změnu provést v zákaznické administraci na odkaze https://client.wedos.com/invoicing/orders-list.html?lsm=1 nebo přímo skrze odkaz v e-mailu výzvy. Pro zaslání dokladu nového je nutné ve formuláři zaslání na e-mail zaškrtnout. Tímto pouze dojde k úpravě údajů faktury a není vystavována faktura nová.

Pokud platíte služby ze zálohového účtu, pak je nutné provést úpravu z naší strany. Napište nám tedy, jaké údaje potřebujete nastavit.

Již vystavené účetní doklady (daňové doklady a faktury), zpětně z účetních důvodů neupravujeme.

Vše je pak podrobně rozepsáno v návodu https://kb.wedos.com/cs/zmena-fakturacnich-udaju-sluzeb

Role: Podpora
Vybral nejlepší odpověď
0

Z nějakého neznámého důvodu, se to najednou podařilo změnit. Zkoušel jsem to asi 3x, aktuálně se mi to po hodině podařilo. Doufám, že se to na další roky už podařilo změnit.

Role: Zákazník
Změnil status na publikováno
0
TJ285257 17.56K - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

Kontaktní údaje (odběratel) najdete v adminsitraci:

doména

webhosting

Role: Podpora
Odpověděl na otázku