Změny na wordpress se neprojeví + nezobrazený komentář

Vyřešeno362 zhlédnutíRedakční systémy
0

Dobrý den,

mám otázku. Začala jsem mít problém s webem, který běží na WordPress – začalo to tím, že když mi někdo přidal nový komentář k nejnovějšímu článku, viděla jsem ho jen v administraci a na úvodní stránce webu (v seznamu nejnovějších komentářů), ale když jsem si otevřela článek, kde byl přidaný, najednou pod článkem nebyl.

Napadlo mě, zda není problém ve vzhledu. Změnila jsem tedy vzhled. Nejprve se všude změna vzhledu projevila, jen u toho nejnovějšího článku (kde je i nezobrazený komentář) ne, tam byl kupodivu stále vzhled starý. Změnu vzhledu jsem provedla ještě jednou, a to se dokonce neprojevila vůbec, zůstal vzhled původní a k tomu stále přetrvává ta chyba, že nevidím komentáře u nejnovějšího článku.

Nevíte náhodou, co by mohli být špatně?

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0
30.19K - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

takové chování se projevuje v případě, že máte web cachovaný. Platnost cache po nějaké době skončí a pak dojde k novému načtení, nejvýše by to mělo být několik dnů. Samozřejmě to není ideální. Proto kvalitní cachovací pluginy kontrolují, zda nebyl obsah změněn a cache promazávají. Máme dobré zkušenosti třeba s pluginem Comet Cache.

Pokud potřebujete nárazově obsah bez cache, aktualizujte stránku pomocí Shift + F5.

Role: Podpora Web: https://wedos.cz Vizitka: Pokusím se vám poradit s CMS.
Vybral nejlepší odpověď
0

Dobrý deň,

predpokladám, že tam máte nejaký cache nástroj ako WP rocket, alebo fastcache

Aj tak by adresa webu pomohla…lebo moja veštecká guľa je v oprave.

Role: Zákazník+ Web: https://www.mitsoft.sk Vizitka: Venujem sa programovaniu, optimalizácií a affiliate. Poradím Vám s DNS záznamami, htaccess, wordpressom, linuxom, php, sql a všeobecne s webovými technológiami.
Odpověděl na otázku
0

Ano, jistě. Omlouvám se – jedná se o www.listysnu.cz. A ano, mám nainstalovaný plugin WP Super Cache.

Role: Zákazník
Změnil status na publikováno

Kategorie