Zpožděná publikace (Nefunkční CRON) na WordPress

Vyřešeno3.00K zhlédnutíRedakční systémycron wordpress
0

Dobrý den,

bojuji s problémem špatně fungujícího CRONu na webu. Jedná se o web novin, takže články vycházející na čas jsou základ. Bohužel často šéfredaktor hlásí, že ráno nejsou články co nastavil publikované a je u nich chyba opožděné publikace.

Lokální diagnostika problémy s virtuálním CRONem nehlásí, no i tak jsem po postu Separatisty (separatista.cz) vypnul CRON virtuální a začal používat /wp-cron.php volaný z WEDOS administrace. Bohužel i tak se s problémem setkáváme. Nějaké nápady na řešení?

Web běží na nejnovějším WP, placené šabloně a WEDOS NoLimit hostingu s HTTPS.

Role: Zákazník+ Web: https://c-net.cz Vizitka: Nepomohla Vám odpověď, nebo potřebujete i tak poradit/pomoct? Jsem student na VUT a občas podnikám v IT. Ozvěte se mi na kontakt@c-net.cz a vždy se nějak domluvíme. Jinak se rád věnuji sítím, zvukařině nebo čemukoliv spojenému s technikou. :)
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
RM130195 Vybral nejlepší odpověď 4. 2. 2020
0
45.70K Odpověď od WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

můžete si CRON otestovat pomocí jednoduchého skriptu, který vám třeba odešle e-mail? Tak ověříte, že se CRON ze strany webhostingu spouští v pořádku.

Jak moc opožděná je ta publikace? U své služby CRON uvádíme, že přesnost může být v řádu několika minut, podle aktuálního vytížení. Je možné, že by např. CRON ve 12:01 nepublikoval články, které měly být publikované přesně ve 12:00?

Role: Podpora Web: https://wedos.cz Vizitka: Produktový manažer.
RM130195 Odpověděl na otázku 24. 1. 2020
Prohlížíte 1 ze 5 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.