Zpožděná publikace (Nefunkční CRON) na WordPress

Vyřešeno2.47K zhlédnutíRedakční systémycron wordpress
0

Dobrý den,

bojuji s problémem špatně fungujícího CRONu na webu. Jedná se o web novin, takže články vycházející na čas jsou základ. Bohužel často šéfredaktor hlásí, že ráno nejsou články co nastavil publikované a je u nich chyba opožděné publikace.

Lokální diagnostika problémy s virtuálním CRONem nehlásí, no i tak jsem po postu Separatisty (separatista.cz) vypnul CRON virtuální a začal používat /wp-cron.php volaný z WEDOS administrace. Bohužel i tak se s problémem setkáváme. Nějaké nápady na řešení?

Web běží na nejnovějším WP, placené šabloně a WEDOS NoLimit hostingu s HTTPS.

Role: Zákazník+ Web: https://c-net.cz Vizitka: Nepomohla Vám odpověď, nebo potřebujete i tak poradit/pomoct? Jsem student na VUT a občas podnikám v IT. Ozvěte se mi na kontakt@c-net.cz a vždy se nějak domluvíme. Jinak se rád věnuji sítím, zvukařině nebo čemukoliv spojenému s technikou. :)
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
RM130195 Vybral nejlepší odpověď 4. 2. 2020
0

Dobrý den,

napadá mě jedno řešení (nevyzkoušeno, myšlenka vychází z toho, co psal IS97596).

Pokud ke správnému fungování WP Cronu stačí pouze to, aby se WP „aktivoval“, tak bych to vyřešil vytvořením Cronu v administraci Wedosu, nastavil nejnižší hodnotu (ta je u neplacené varianty 5min) a prostě si volal vlastní stránky..

Tzn vytvořit Cron, interval 5min, čas od 0 do 23, všechny dny a volat si úvodní stránku webu..

S WP Cronem nemám žádné zkušenosti, takže u sebe to neotestuji, ale myslím si, že za zkoušku to stojí..

Role: Zákazník+ Web: https://www.techniciostrava.cz Vizitka: Jsi-li programátor, prohraješ s počítačem, výrobcem HW a uživatelem. Jsi-li tester, prohraješ se všemi.. Programováním i testováním se to snažím vyvrátit :-)
PĎ182625 Odpověděl na otázku 30. 1. 2020
Prohlížíte 1 ze 5 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.