Často opakující se problem – Nedostupný server

Vyřešeno232 zhlédnutíWebhosting
0

Dobrý den,

Platím si u Wedosu no-limit webhosting (s příplatkovou službou – balíček Extra), i tak je můj web pro návštevníky čas od času nedostupný (sám jsem nekolikrat dostal upozorneni – service is temporarily unavailable, dal jsem F5 a pak to hned šlo)- viz screenshot. Chci se poradit, jestli tento webhosting dokáže utáhnout zvýšenou návštěvnost webu (protože se mi zdá že ne). Aktuálně bývá na webu cca 100 lidí online a 15 000 návštěv denně. V případě, že byste si nevěděli rady co s tím, tak bych musel asi zkuset jiný webhosting i přesto že tu tenhle web mam již několik let.

Díky.

S pozdravem

Kuchař

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0

Dobrý den,

Dříve jsem si těchto výpadků nevšiml, ale posledních pár dní se vyskytly opravdu hodněkrát (Ráno, večer i v průběhu dne). Dříve byla návštevnost webu menší a myslím že k nim nedocházelo (Mame ted měsíční nárust návštěvnosti 62%, bude to tedy určitě souviset s tím).

četl jsem, že pro návštěvnost co web má ani sdílený hosting už není (viz. https://www.quora.com/How-much-website-traffic-a-sharing-hosting-can-smoothly-handle-When-to-move-from-share-hosting-to-higher-category-of-hosting-sequence-if-any).

Zastáváte se stejného názoru?

Role: Zákazník
publikoval nový komentář

Dobrý den,
Potřebuji nějaké časy, konkrétní. Dané termíny prověříme. Případně web monitorujte a později nám informace sdělte.

Dobrý den,
Konkrétně dnes, myslím že nekdy kolem 9:30 a 10:30 jsem já sam dostal ten error několikrát. Nebo třeba včera večer, konkrétně v 19:53 (tento čas by měl celkem sedět, protože jsme přesne posílal screenshot spadlého serveru někomu).

Anebo i nyní 10:30, opravdu je to časté…

Dobrý den,

Prověřil jsem logy na daném webserveru a je to způsobeno vyčerpáním dostupných PHP procesů, doporučuji tedy zkusit daný web optimalizovat.

Dobrý den,
Web je poměrně slušně optimalizovaný, akorát náš systém na predikce https://tradingbeasts.com/crypto/ pracuje s velkym množstvím dat. Rovněž plánujeme rozsírení webu o neco podobneho s akciemi, kde jich bude ještě o několik tisícovek více. Nebylo by možné u vás aktivovat něco, aby web mohl tech procesů čerpat více? Třeba 3x tolik? Díky.

Prohlížíte 1 ze 2 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.

Kategorie