Chybová hláška

Vyřešeno867 zhlédnutíRedakční systémy
0

Dobrý den, po přihlášení se nelze dostat do administrativy webu fkplana.cz, kdy se objevuje chybová hláška: Error thrown Class ‚Smush\App\Pages\Dashboard‘ not found. Můžete mi pomoci odstranit tuto chybu? Děkuji za Vaši pomoc, ochotu a čas.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
PK265670 Vybral nejlepší odpověď 25. 2. 2021
0

Dobrý den, díval jsem se na uvedený web a vše včetně přihlašovací stránky do administrace se mi načítá zcela v pořádku. Podařilo se Vám tedy problém odstranit nebo se web zobrazuje správně jen mně a u Vás problém přetrvávají?

Role: Zákazník+ Web: https://kb.wedos.com/cs/ Vizitka: Pokud máte nějaký problém, prosím, popište co nejvíce podrobností. Na dotazy typu "nejde mi web, potřebuji ho spravit", se odpovídá velmi těžce - nikdo jiný netuší, jestli využíváte WordPress, Drupal, Joomlu, Prestashop, .., zda se jedná o čistou instalaci nebo nefunguje zaběhnutý web. V ideálním případě přiložte i adresu daného webu, aby se podpora a komunita mohly podívat na konkrétní problém a nemusely si ho představovat. Doporučuji se také podívat na https://kb.wedos.com/cs/ , kde najdete spoustu užitečných rad na vyřešení vašich problémů s webem :)
FM182728 Odpověděl na otázku 23. 2. 2021
Prohlížíte 1 ze 4 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.