DNS Cloudflare.com + wedos – nenačte se stránka

Vyřešeno402 zhlédnutíDNScloudflare DNS nenačítá se stránka
0

Zdravim,

když nastavim DNS u domény na cloudflare, tak se mi nenačítá web. Když tam zkusím ještě přidat k tomu dnska wedosu, tak taky se nenačte. Chtěl bych poprosit o pomoc jak mohu skloubit cloudflare s wedosem tedy 🙂

Děkuji

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 10. 8. 2023
0
91.18K Odpověď od WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

konopnalecba.cz hází chybu Too many redirects. Pokud stejný problém pozorujete i s našimi DNS, bude chyba nejpravděpodobněji v nějakém přesměrování – typicky v souboru .htaccess, ale přesměrovat může i PHP nebo JavaScript. Úplně nejběžněji jde o kód, který přesměrovává stránku samu na sebe a vzniká tím nekonečná smyčka.

Zkontrolujte tedy soubory .htaccess na webhostingu, kde doména běží, zda neobsahují nějaké problematické přesměrování (typický přesměrovací kód najdete například v návodu na soubor .htaccess). Pokud tam nic nenajdete, zkontrolujte kódy souborů index.html nebo index.php a JavaScriptů, které obsahují.

Nakonec pokud řešíte Cloudflare kvůli filtrování nežádoucího provozu, doporučuji zvážit naši alternativu WEDOS Global Protection. Přes CF k nám často útoky procházejí, a kvůli využití cizího DNS je musíme zpravidla řešit omezením webhostingu.

Role: Podpora Web: https://kb.wedos.com Vizitka: WEDOS Specialista na Znalostní bázi
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 10. 8. 2023
Prohlížíte 1 ze 3 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.