Doména na googlu odkazuje na nevyžádané ( jiné) stránky.

Vyřešeno224 zhlédnutíRedakční systémy
1

Dobrý den. Potřebuji poradit. Mám u vás domenu již pár let a stránky mám vytvořené podle zakoupené šablony přes wordpress. Nikdy nebyl problém a já nevím co ted s tím. 🙁 Stránky na url adrese funguji v pořadku. Pokud ale dám do googlu nazev mé domeny: masazemarketa.eu. Skočí mi na googlu místo mého webu nějaký cizí web s nežádoucím textem. 🙁 zkoušela jsem web vratit přes zálohu do doby, kdy vše fungovalo. Na chvili ( asi týden) to fungovalo at na googlu zůstal cizi text, ale už to alespon odkazovalo na moje stránky. Nevim na koho se obrátit aby mi pomohl, nejsem žadny webmaster a tak tak jsem stranky byla schopna taktak vytvorit ale s timto si opravdu jako laik nevim rady 🙁 . Dekuji za jakoukoliv pomoc. M

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0

Zdravím,

je tam schovaný nějaký bordel – web je napadený. Dochází tam k náhodnému přesměrování a Google to zaindexoval. Chtělo by to detailně projít a zjistit kde se nachází problém, což může být velice náročný a nákladný proces.

Můžete zkusit ještě bezpečnostní plugin Wordfence. Je zdarma a umí jako antivirus projít web a hledat napadené soubory. Zároveň výrazně zvyšuje ochranu celé instalace. V tomto stavu (web už je napadený), to není 100% řešení, ale může pomoct, než najdete někoho kdo to prověří detailně.

Role: Zákazník+ Web: https://404m.com Vizitka: Neprogramuj dnes, co nemůžeš debugovat zítra.
Odpověděl na otázku
Prohlížíte 1 ze 2 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.

Categories