domény jsem blbec

Vyřešeno1.15K zhlédnutíDomény
0

Dobrý den. Předesílám, že jsem úplný blbec:-) Mám hosting a doménu hranatesiticko.cz. Chci doménu hranate.cz (nevím jak, podařilo se mi udělat DNS doménu hranate.cz) a na novou doménu převést obsah z povodní domény hranatesiticko.cz. A mít tedy dvě domény defakto se stejným obsahem na jednom hostingu. Popřípadě tu původní hranatesiticko.cz mít jen jako přesměrovač na novou. Jak to udělat? Asi nejjednodušší a nejdražší pro mě je udělat další hosting s doménou a nezatěžovat si hlavu XD O tohle se mi staral kamarád a ten už se nestará, tak jsem já z toho celá jelen..děkuju za trpělivost a pomoc..:-)

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
RM130195 Vybral nejlepší odpověď 12. 1. 2021
0

Zdravím,

to jsem udělala už kdysi a na aliasu se nikdy nic nezobrazilo. Nyní jsem alias tedy smazala a zkusím to zase znova. Fakt jsem v tomto blbec..nahrát obsah pak na web atd. není problém, ale ty domény a hostingy jsou pro mě katastrofa:-)

Role: Zákazník
TD184680 publikoval nový komentář 11. 12. 2020

Pokud chcete na aliasu zobrazovat stejný obsah jako na hlavním doméně, musíte mít web přímo ve www/

Tak už se ztrácím XD ted jsem rušila starý alias, chtěla to zaregistrovat znova, nešlo to, protože doména hranate.cz není registrována. Tak jsem si jí registrovala a zbytek budu řešit posléze. Pro mě je to španělská vesnice a už a to dneska nemám buňky..:-)

Prohlížíte 1 ze 8 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.