domény jsem blbec

Vyřešeno587 zhlédnutíDomény
0

Dobrý den. Předesílám, že jsem úplný blbec:-) Mám hosting a doménu hranatesiticko.cz. Chci doménu hranate.cz (nevím jak, podařilo se mi udělat DNS doménu hranate.cz) a na novou doménu převést obsah z povodní domény hranatesiticko.cz. A mít tedy dvě domény defakto se stejným obsahem na jednom hostingu. Popřípadě tu původní hranatesiticko.cz mít jen jako přesměrovač na novou. Jak to udělat? Asi nejjednodušší a nejdražší pro mě je udělat další hosting s doménou a nezatěžovat si hlavu XD O tohle se mi staral kamarád a ten už se nestará, tak jsem já z toho celá jelen..děkuju za trpělivost a pomoc..:-)

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0
TJ285257 15.70K - WEDOS Internet, a.s. 6 Comments

Dobrý den,

vy ale přesouvá složku, musíte obsah v ní do /www

Role: Podpora
Vybral nejlepší odpověď

jop, to vím…to bylo jen pro ukázku..chybu to píše stejnou ať kopíruju celou složku i jen samotný obr obsah..jen se mi to zase nechtělo všechno označovat..ted to kopíruju do pc, stáhnu pak z pc do www/hromadasložekasouborůzesložkyhranatesiticko.cz …ale ted koukám, že v té složce hranatesiticko.cz je stejný soubor .htccess jako je v adresáři www. akorát má jinou velikost..až to budu kopírovat, mám to přepsat a nebo nepřepisovat. Aby se to nějak nepotento..

V adresáři /www musí zůstat náš původní soubor .htaccess, ten ze složky webu je přidaný WordPress. Poku jsou v tom WP .htaccess souboru nějaká speciální pravidla, budou se do našeho .htaccess také přenést, rozhodně ale nemazat.

a to se přenese jak? protože když mi to napíše jestli přepsat a já dám ne, abych zachovalá váš původní, tak pokud tam mají WP něco důležitého, tak to bude zlobit…

Editací toho souboru přes FTP.

hahahaha….a jsem v loji XD to nemám tucha jak se dělá XD

Prohlížíte 1 ze 8 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.

Kategorie