Dotaz ohledně Webhostingu

Vyřešeno436 zhlédnutíWebhosting
0

Zdravím,

jako Váš klient jsem provozovat dva internetové obchody ww.extraheat.cz a extraklima.cz s Webhostingem u Vas.

Rád by je nějak zaktivoval. Je to možné. Změnil jinou doménu a zkusil změnit nabídku na webu.

Děkuji za info

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
JŠ255861 Vybral nejlepší odpověď 28. 4. 2021
0

Dobrý den,

příliš nerozumím Vašemu dotazu, ale pochopil jsem, že byste na uvedených dvou doménách rád provozoval dva oddělené eshopy.

Nejprve je potřeba obě domény zaregistrovat. Doména extraheat.cz je registrována (jestli patří Vám, je to v pořádku a můžete s ní dále pracovat. Pokud Vám nepatří, budete buď muset kontatovat vlastníka domény (pokud je uveden kontakt v registru domén) a domluvit se s ním na prodeji domény nebo zaregistrovat jiný název. Doména extraklima.cz v tuto chvíli není registrována a budete si ji muset nejprve zaregistrovat. Klikněte na tento odkaz a zaregistrujte ji.

Webhosting můžete objednat buď přímo při registraci nebo později v administraci. Pro menší projekty můžete využít jeden webhosting, kam přidáte druhou doménu jako alias. Pro větší projekty si objednejte druhý webhosting.

Po objednávce webhostingu proveďte nasměrování DNS na potřebný webhosting.

V případě aliasů nezapomeňte správně pracovat s FTP – do adresáře www\domains\extraheat.cz nahrajete obsah pro web extraheat.cz , do adresáře www\domains\extraklima.cz nahrajete obsah pro web extraklima.cz.

Role: Zákazník+ Web: https://kb.wedos.com/cs/ Vizitka: Pokud máte nějaký problém, prosím, popište co nejvíce podrobností. Na dotazy typu "nejde mi web, potřebuji ho spravit", se odpovídá velmi těžce - nikdo jiný netuší, jestli využíváte WordPress, Drupal, Joomlu, Prestashop, .., zda se jedná o čistou instalaci nebo nefunguje zaběhnutý web. V ideálním případě přiložte i adresu daného webu, aby se podpora a komunita mohly podívat na konkrétní problém a nemusely si ho představovat. Doporučuji se také podívat na https://kb.wedos.com/cs/ , kde najdete spoustu užitečných rad na vyřešení vašich problémů s webem :)
TP80255 publikoval nový komentář 11. 3. 2021

zdravím, děkuji za odpověď, ano jsem vlastníkem domény, děkuji za odpověď. Spíše jsem chtěl jestli nemáte někoho na help lince, který by to se mnou probral. Potřebuji registrovat novou doménu, a chci oživit eshop, který jsem u Vás již vedl. Děkuji za případný kontakt nebo pomoc. Sám nejsem úplně zběhlý si tu věc zařídit.

Prohlížíte 1 ze 3 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.