Dvě různé verze webu na hostingu

Vyřešeno279 zhlédnutíWebhosting
0

Dobrý den,

mam takovou zamotanou situaci. Na webhostingu smichovskaformanka.cz jsem si nainstaloval wordpress (pomocí instalace v zákaznickém centru). Ten se mi úspěšně nainstaloval a poté jsem na něj nahrál nový web a zprovoznil. Tady vše v pořádku.

Jenže na tento hosting směřují dvě domény – smichovskaformanka.cz a originalformanka.cz

Když zadám adresu smichovskaformanka.cz, vše v pořádku a dostanu se na nový web. Ale když jdu přes dotaz originalformanka.cz, zobrazuje se mi starý web, u kterého jsem tak nějak předpokládal, že dojde ke smazání instalací WP. To se evidentně nestalo, a když jsem se pokusil některé jeho soubory na FTP smazat, hází mi prohlížeč pak pouze chybu (což opět dává smysl).

Mohu poprosit tedy o prověření FTP serveru a případně uvedení do režimu, aby obě domény směřovaly na wordpresový web? Nevím jak zde vypadá „čistý“ FTP, resp. jaké složky jsou tam defaultně, nerad bych proto vše mazal a poté instaloval WP někam, kde nemá být.

Zálohováno mám vše.

Děkuji

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0
5.75K - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

s největší pravděpodobností máte doménu1 ve složce www/domains/smichovskaformanka.cz a domenu2 ve složce www/domains/originalformanka.cz. V takovém případě jde o aliasy a na obou doménách jsou různé obsahy. Když smažete celou složku originalformanka.cz, tak doména nebude mít kam směřovat a bude vypisovat chybu.

Pokud tomu dobře rozumím, tak chcete mít na obou doménách stejný obsah? Nebo chcete jen originalformanka.cz přesměrovat na smichovskaformanka.cz.

Role: Podpora Web: https://www.wedos.cz Vizitka: Obchodní a Fakturační oddělení.
Odpověděl na otázku
Prohlížíte 1 ze 3 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.

Categories