Dvě různé verze webu na hostingu

Vyřešeno393 zhlédnutíWebhosting
0

Dobrý den,

mam takovou zamotanou situaci. Na webhostingu smichovskaformanka.cz jsem si nainstaloval wordpress (pomocí instalace v zákaznickém centru). Ten se mi úspěšně nainstaloval a poté jsem na něj nahrál nový web a zprovoznil. Tady vše v pořádku.

Jenže na tento hosting směřují dvě domény – smichovskaformanka.cz a originalformanka.cz

Když zadám adresu smichovskaformanka.cz, vše v pořádku a dostanu se na nový web. Ale když jdu přes dotaz originalformanka.cz, zobrazuje se mi starý web, u kterého jsem tak nějak předpokládal, že dojde ke smazání instalací WP. To se evidentně nestalo, a když jsem se pokusil některé jeho soubory na FTP smazat, hází mi prohlížeč pak pouze chybu (což opět dává smysl).

Mohu poprosit tedy o prověření FTP serveru a případně uvedení do režimu, aby obě domény směřovaly na wordpresový web? Nevím jak zde vypadá „čistý“ FTP, resp. jaké složky jsou tam defaultně, nerad bych proto vše mazal a poté instaloval WP někam, kde nemá být.

Zálohováno mám vše.

Děkuji

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0

Dobrý den,

složku www/domains/smichovskaformanka.cz mám a tam je WP web, to ano, ale složku www/domains/originalformanka.cz tam právě nemám a starý web bude pravděpodobně „rozesetý“ po ostatních složkách.

Stačí když originalformanka.cz bude přesměrovaná na smichovskaformanka.cz .. což myslím, že by mělo být vyřešeno pomocí A záznamu a aliasu. O to zvláštnější mi přijde, že se pod tou doménou zobrazuje jiný web.

Role: Zákazník
Změnil status na publikováno
Prohlížíte 1 ze 3 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.