Dvě různé verze webu na hostingu

Vyřešeno395 zhlédnutíWebhosting
0

Dobrý den,

mam takovou zamotanou situaci. Na webhostingu smichovskaformanka.cz jsem si nainstaloval wordpress (pomocí instalace v zákaznickém centru). Ten se mi úspěšně nainstaloval a poté jsem na něj nahrál nový web a zprovoznil. Tady vše v pořádku.

Jenže na tento hosting směřují dvě domény – smichovskaformanka.cz a originalformanka.cz

Když zadám adresu smichovskaformanka.cz, vše v pořádku a dostanu se na nový web. Ale když jdu přes dotaz originalformanka.cz, zobrazuje se mi starý web, u kterého jsem tak nějak předpokládal, že dojde ke smazání instalací WP. To se evidentně nestalo, a když jsem se pokusil některé jeho soubory na FTP smazat, hází mi prohlížeč pak pouze chybu (což opět dává smysl).

Mohu poprosit tedy o prověření FTP serveru a případně uvedení do režimu, aby obě domény směřovaly na wordpresový web? Nevím jak zde vypadá „čistý“ FTP, resp. jaké složky jsou tam defaultně, nerad bych proto vše mazal a poté instaloval WP někam, kde nemá být.

Zálohováno mám vše.

Děkuji

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0
PŘ140434 8.92K - WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

doména originalformanka.cz je směřována na webhosting smichovskaformanka.cz jako alias a pokud jak říkáte složka www/domains/originalformanka.cz neexistuje, tak proto dostáváte na doméně originalformanka.cz chybu 403.

Doménu Vám stačí přesměrovat na smichovskaformanka.cz? Tak to lze přes DNS –> https://kb.wedos.com/cs/domeny/administrace-domeny/presmerovani-domeny/ a nebo také skrz htaccess –> https://kb.wedos.com/cs/webhosting/htaccess/htaccess-mod-rewrite-hezke-url-presmerovani/

Role: Podpora Web: https://www.wedos.cz Vizitka: Obchodní a Fakturační oddělení.
Vybral nejlepší odpověď
Prohlížíte 1 ze 3 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.