Emailový klient

Vyřešeno1.66K zhlédnutíWebhostingSpark
0

Dobrý den, používám emailového klienta na MacOS jménem Spark a nejde mi tam připojit účet info@dpo-oou.cz – hlásí mi to cannot estabish stable connection. Nastavení dělám jako v návodu na mail v Mac OSX , imap 993 SSL, smtp 587 SSL. Daších 5 účtů mi tam funguje bez závad – gmail, 2x microsoft, mail.3.sol , icloud.

Můžete mi s tím pomoci?

Alexandr D.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 2. 9. 2022
0

Dobrý den, mám úplně stejný problém a nejsem s tím schopný cokoliv dělat. Využil jsem snad už všechny možnosti portů. Prosím o pomoc, s e-maily mám problém už delší dobu. Také využívám Spark na macOS. Děkuji.

Role: Zákazník
PJ236182 publikoval nový komentář 28. 6. 2022

Dobrý den,
pošlete prosím snímek obrazovky Vašeho nastavení a případných chybových hlášek přes formulář https://hosting.wedos.com/cs/cform.html

Dobrý den, nepodařilo. Podle Wedosu je chyba na naší straně. Nastavení alternativních serverů Wedosu pomohlo asi na dva dny, ale zase přestalo fungovat plánování e-mailů. Nechápu, proč e-maily z jiných hostingů ve Sparku fungují, ale z Wedosu ne. Snažil jsem se to s podporou řešit, kromě změny portů a serverů na mé straně však k žádnému dalšímu prozkoumání problému nedošlo a “nejsou mi schopni pomoci”.

Prohlížíte 1 ze 13 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.