htaccess nahrání wordpres pro alias

Vyřešeno541 zhlédnutíRedakční systémyhttps htaccess
0

Dobrý den,

prosím o radu. Chci přiřadit ke svěmu hostingu stipaneploty, na kterém provozuji doménu stipaneploty.cz s redakčním systémem WP alias akátovyplot.cz s administrací pomocí WP. V prvním kroku jsem přiřadil akatovyplot.cz jako alias k hostingu, přes FTP administraci jsem si v adresáři domains vytvořil podadresář akátovyplot.cz a poté chtěl nahrát redakční systém do podadresáře. Jenže ouha, zde jsem narazil při potvrzení instalace se objevilo hlášení chyby htaccess. Prošel jsem návody, ale bohužel nejsem zase tak zdatný abych vyřešil problém bez Vaší asistence. Děkuji Vám za odpověď a pomoc.

S pozdravem Jan Tyle

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0

Dobrý den, díky za Vaší odpověď.

Výchozí htaccess mám v adresáři www, https používám (zatím jsem nic neměnil), pro stipaneploty funguje vše bez problémů.

Obsah webu stipaneploty.cz je v adresáři www\domains\stipaneploty.cz

V adresáři www\domains jsem vytvořil nový adresář akatovyplot.cz (objevil se mi tam sámještě adresář www.akatovyplot.cz, který jsem nevytvářel).

Postupoval jsem s instalací WP dle návodu, ale vždy mi vyskočí hláška:

Zadaný cíl instalace není dostupný přes HTTP(S) protokol. Pravděpodobně nepoužíváte náš výchozí .htaccess. Je nutné použít pravidla pro nasměrování domény do podadresáře /www/domains/ – viz https://kb.wedos.com/cs/webhosting/Htaccess.html

V adresáři www/domains/akatovyplot však žádný htaccess však nemám, adresář je zcela prázdný. Mám ho před instalací WP do něj zkopírovat?

Role: Zákazník
Změnil status na publikováno
Prohlížíte 1 ze 9 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.

Kategorie