Https na subdoméně odkazující na jiný server s vlastním certifikátem

Vyřešeno268 zhlédnutíDomény
0

Dobrý den, vygeneroval jsem certifikát a zaplatil službu na vložení do administrace domény. (certifikát je vygenerován pouze na subdoménu) Vložení proběhlo, ale na stránce není žádná zpětná vazba, že je to funkční a ve správě eshopu na který subdoména odkazuje se píše, že k ní není žádný certifikát k nalezení. Můžete mi prosím pomoci co s tím?

Děkuji!!

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď

Dobrý den,
o jakou se přesně jedná subdoménu? Privátní klíč a certifikát jste v nastavení HTTPS webhostingu zadal?

Dobrý den, jedná s o eshop.flop-shop.cz a certifikát je vystaven na totéž. Subdoména je vytvořená pomocí ftp a v administraci je v nastavení domény DNS jako CNAME záznam pro přesměrování. Certifikát jsem zadal. Ale čekal bych, že mi to někde oznámí, že je to s certifikátem spojeno. Místo toho to oznámilo, že změny byly přijaty, ale jinak je nastavení jako předtím.

0

Dobrý den, jde o eshop.flop-shop.cz Chybu to nepíše, tedy kromě toho, že to není zabezpečené. Potřeboval bych asi vědět jak to má vypadat poté co se tam ten certifikát vloží, protože se týká jen subdomény, ale nastavení subdomény zvlášť nikde není že? Takže se to vkládá do nastavení https pro doménu!? Díky moc za reakaci. Jo přesměrování z http na https se někde nastavuje?

Role: Zákazník
Změnil status na publikováno
Prohlížíte 1 ze 4 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.

Kategorie