Https na subdoméně odkazující na jiný server s vlastním certifikátem

Vyřešeno269 zhlédnutíDomény
0

Dobrý den, vygeneroval jsem certifikát a zaplatil službu na vložení do administrace domény. (certifikát je vygenerován pouze na subdoménu) Vložení proběhlo, ale na stránce není žádná zpětná vazba, že je to funkční a ve správě eshopu na který subdoména odkazuje se píše, že k ní není žádný certifikát k nalezení. Můžete mi prosím pomoci co s tím?

Děkuji!!

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď

Dobrý den,
o jakou se přesně jedná subdoménu? Privátní klíč a certifikát jste v nastavení HTTPS webhostingu zadal?

Dobrý den, jedná s o eshop.flop-shop.cz a certifikát je vystaven na totéž. Subdoména je vytvořená pomocí ftp a v administraci je v nastavení domény DNS jako CNAME záznam pro přesměrování. Certifikát jsem zadal. Ale čekal bych, že mi to někde oznámí, že je to s certifikátem spojeno. Místo toho to oznámilo, že změny byly přijaty, ale jinak je nastavení jako předtím.

0
10.60K - WEDOS Internet, a.s. 3 Comments

Dobrý den,

ve vaši administraci vidím HTTPS s vlastním certifikátem na doméně (SNI) – musíte si tedy vlastní certifikát v administraci nastavit. Pokud nemáte vlastní  certifikát, můžete použít HTTPS s certifikátem Let’s Encrypt. Návod na toto nastavení najdete zde .

Poté je nutno editovat soubor .htaccess (přes FTP) a přidat následující pravidla:

# BEGIN HTTPS WEDOS
RewriteEngine On
RewriteCond %{HTTPS} off
RewriteRule (.*) https://%{SERVER_NAME}/$1 [R=301,L]
Header set Content-Security-Policy "upgrade-insecure-requests;"
# END HTTPS WEDOS

Role: Podpora
Vybral nejlepší odpověď

Dobrý den, ale já píšu že jsem tam už ten certifikát i klíč vkládal (a to několikrát), vždy to píše že se změny projeví do 30min, nicméně v nastavení https to žádnou zpětnou vazbu nedá a doména flop-shop.cz píše, že je zabezpečená nefunkčním klíčem eshop.flop-shop.cz což je jasné že nefunguje, ale subdoména eshop.flop-shop.cz není zabezpečená nijak, což nechápu. 😀

Ale pokud se to nijak neprojeví dokud se to nedá do .htaccess tak dobře, zkusím se tam dostat a vložit to.

Dobrý den, problém vyřešen. Poskytovatel navázaných služeb na doméně nepodporuje komerční certifikáty. Díky moc za reakce.

0

Zdravím,

o jaký web se jedná? Otevíráte ho přes HTTPS? Píše Vám to nějakou konkrétní chybu? Neotvíráte web pouze přes http s tím že Vám chybí přesměrování?

Odpověděl na otázku
0

Dobrý den, jde o eshop.flop-shop.cz Chybu to nepíše, tedy kromě toho, že to není zabezpečené. Potřeboval bych asi vědět jak to má vypadat poté co se tam ten certifikát vloží, protože se týká jen subdomény, ale nastavení subdomény zvlášť nikde není že? Takže se to vkládá do nastavení https pro doménu!? Díky moc za reakaci. Jo přesměrování z http na https se někde nastavuje?

Role: Zákazník
Změnil status na publikováno
0

Problém vyřešen, díky!

Role: Zákazník
odznačil odpověď jako nejlepší

Kategorie