Https na subdoméně odkazující na jiný server s vlastním certifikátem

Vyřešeno298 zhlédnutíDomény
0

Dobrý den, vygeneroval jsem certifikát a zaplatil službu na vložení do administrace domény. (certifikát je vygenerován pouze na subdoménu) Vložení proběhlo, ale na stránce není žádná zpětná vazba, že je to funkční a ve správě eshopu na který subdoména odkazuje se píše, že k ní není žádný certifikát k nalezení. Můžete mi prosím pomoci co s tím?

Děkuji!!

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď

Dobrý den,
o jakou se přesně jedná subdoménu? Privátní klíč a certifikát jste v nastavení HTTPS webhostingu zadal?

Dobrý den, jedná s o eshop.flop-shop.cz a certifikát je vystaven na totéž. Subdoména je vytvořená pomocí ftp a v administraci je v nastavení domény DNS jako CNAME záznam pro přesměrování. Certifikát jsem zadal. Ale čekal bych, že mi to někde oznámí, že je to s certifikátem spojeno. Místo toho to oznámilo, že změny byly přijaty, ale jinak je nastavení jako předtím.

0
TJ285257 14.68K - WEDOS Internet, a.s. 3 Comments

Dobrý den,

ve vaši administraci vidím HTTPS s vlastním certifikátem na doméně (SNI) – musíte si tedy vlastní certifikát v administraci nastavit. Pokud nemáte vlastní  certifikát, můžete použít HTTPS s certifikátem Let’s Encrypt. Návod na toto nastavení najdete zde .

Poté je nutno editovat soubor .htaccess (přes FTP) a přidat následující pravidla:

# BEGIN HTTPS WEDOS
RewriteEngine On
RewriteCond %{HTTPS} off
RewriteRule (.*) https://%{SERVER_NAME}/$1 [R=301,L]
Header set Content-Security-Policy "upgrade-insecure-requests;"
# END HTTPS WEDOS

Role: Podpora
Vybral nejlepší odpověď

Dobrý den, ale já píšu že jsem tam už ten certifikát i klíč vkládal (a to několikrát), vždy to píše že se změny projeví do 30min, nicméně v nastavení https to žádnou zpětnou vazbu nedá a doména flop-shop.cz píše, že je zabezpečená nefunkčním klíčem eshop.flop-shop.cz což je jasné že nefunguje, ale subdoména eshop.flop-shop.cz není zabezpečená nijak, což nechápu. 😀

Ale pokud se to nijak neprojeví dokud se to nedá do .htaccess tak dobře, zkusím se tam dostat a vložit to.

Dobrý den, problém vyřešen. Poskytovatel navázaných služeb na doméně nepodporuje komerční certifikáty. Díky moc za reakce.

Prohlížíte 1 ze 4 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.

Kategorie