Import zálohy pomocí All-In-One Migration selhal kvůli limitu

Vyřešeno362 zhlédnutíWebhosting
0

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, jestli se dá navýšit dočasně upload limit? Mám problém při importaci webu na jinou doménu z webu postaveném na WordPressu pomocí pluginu All-In-One Migration , že při vytvoření zálohy webu (850Mb) vše proběhne OK, následné nahrání na nový web je už nemožný, vyskočí hláška o limitu 128 Mb. Zkoušel jsem různé možnosti najít a nic kloudného zatím nenašel. Díky za odpověď

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
JŠ255861 Vybral nejlepší odpověď 26. 11. 2021
0
LB285258 20.79K - WEDOS Internet, a.s. 1 Komentář

Dobrý den,

Nastavení PHP konfigurace lze provést svépomocí. Otevřete si, prosím, uživatelskou administraci -> detail webhostingu -> konfigurace PHP. Volitelné parametry lze upravit. Úpravy se projeví do cca 30 minut od aplikování změn.

Pro navýšení ostatních parametrů je potřeba navýšit na NoLimit Extra, který je po všech stránkách výkonnější -> https://www.wedos.cz/webhosting/extra.

MV270050 Změnil status na publikováno 30. 8. 2021

Děkuji za odpověď, ale moc mi nepomohla. Potřebuju naimportovat starý web, a to se nedaří, takže chci vědět, jestli to půjde a zadruhé co proto udělat. Podívat se na PHP je sice príma, ale protože prd vím co s tím dělat. Z uvedené hlavní otázky a přiloženého screenu je věřím jasné, že na chléb vezdejší si nevydělávám jako ajťák. Děkuji za pochopení.

Prohlížíte 1 ze 2 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.