Instalace WP

Vyřešeno387 zhlédnutíDomény
0

Dobrý den, snažím se nainstalovat WP, ale stále mi tam vyskakuje chyba: Cílový adresář /www/domains/webcreatinghrabec.com není prázdný. Nejdříve prosím tento adresář odstraňte přes FTP. Následně spusťte instalaci.
Zkoušel jsem v FTP chybu odstranit, ale je to nějaký .php soubor, který nejde smazat a vždy po chvíli zmizí, ale když kliknu na instalovat WP tak se tam znova objeví ta chyba a je tam další soubor .php který nejde smazat…. Co s tím? Díky za rady

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0

Dobrý den, zkuste WordPress nainstalovat ručně pomocí postupu například zde – https://help.wedos.cz/navody/webhosting/instalace-wp-z-vlastniho-balicku/

Samozřejmě, že při spuštění instalace přes instalátor se vytvoří soubory, které jsou k instalaci potřeba a nelze je smazat, dokud probíhá instalace a soubory jsou používány.

Tento problém vyřeší ruční instalace, která neřeší, jestli je nebo není složka prázdná, viz odkaz výše.

Případně kontaktujte zákaznickou podporu prostřednictvím chatu (ten je dostupný v detailu každé služby v zákaznické administraci).

Role: Zákazník+ Web: https://www.techniciostrava.cz Vizitka: Jsi-li programátor, prohraješ s počítačem, výrobcem HW a uživatelem. Jsi-li tester, prohraješ se všemi.. Programováním i testováním se to snažím vyvrátit :-)
Vybral nejlepší odpověď
Prohlížíte 1 ze 2 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.