Jak moc „neomezené“ je úložné místo u NoLimit webhostingu?

Vyřešeno692 zhlédnutíWebhostingNoLimit
0

Přečetl jsem si oficiální dokumentaci, přečetl jsem si podmínky používání, a pořád mi připadá, že je tento webhosting (především jeho „neomezené úložné místo“) nerealisticky benevolentní a „příliš dobrý na to, aby to byla pravda“. Napadly mě třeba tyto možnosti využití:

  1. Udělám si server pro hostování dynamicky zoomovatelné geografické mapy (viz https://en.wikipedia.org/wiki/Tiled_web_map), kde bude umístěna obří mapa (neexistujícího smyšleného světa, většího než naše Země) s extrémní úrovní zoomu (terabajty dat) a celé bude to používat jen omezený počet lidí, kteří k tomu budou mít heslo a budou mi za používání platit.
  2. Udělám si na serveru svou vlastní kopii Flickr.com / Google Photos, budu si tam uploadovat tuny svých fotek a videí (terabajty dat), 1 procento z nich bude veřejných, ke zbylým 99 procentům bude mít přístup přes heslo jen pár mých známých (to vše přes web rozhraní, tzn. nebude to jen „FTP sklad fotek“).

V obou případech mi toto připadá zcela v souladu se zveřejněnými podmínkami Webhostingu NoLimit, konkrétně s podmínkou „Webhosting lze využít pouze pro soubory, které (…) jsou určené veřejnosti (případně omezené skupině pod heslem) a vede na ně z příslušného webu odkaz“. Ale připadá mi to „Too good to be true“ a samozřejmě nechci provozovat něco, co by Wedosu připadalo „na hraně“.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
MV270050 Vybral nejlepší odpověď 15. 6. 2022
0

Děkuji za odpověď, to je rozhodně zajímavé zjištění. Možná nadešel šas oprášit PHP a MySQL. Bohužel se mi dost příčí obojí… 🙂

Role: Zákazník
MV270050 Změnil status na publikováno 26. 3. 2022
Prohlížíte 1 ze 2 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.