je tu někdo, nebo tu je oparavdová anarchie?

Vyřešeno789 zhlédnutíDomény
-3

je tu někdo?

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď

Dobrý den,

jaký problém prosím řešíte?

Píšete do veřejného diskuzního fóra. Nechcete to případně vyřešit přes email? Zde najdete kontaktní formulář

https://client.wedos.com/contact/cform.html?subject=auto-plasty.cz+1311165472

2

ŠČ242374 Publikováno 11. 12. 2019

Dobrý den,

někdo to určitě je. Kromě výše komunikujícího pana nejvyššího jsme tu i my, zákazníci WEDOS, kteří zde na fóru dobrovolně odpovídají na dotazy ostatních zákazníků.

Nemůžete se však divit, že nikdo z nás nemá náladu odpovídat na dotaz, který je očividně psán člověkem, který nemá ani špetku pokory a vyřvává kolem sebe, zatímco co neplatí za domény. Vše, co potřebujete je v dokumentaci.

Přemýšlel jsem, jestli reagovat nebo ne.. Napsal jste to perfektně a plně souhlasím..

Také mám občas výhrady nebo problémy, ale vždy jsme se (již od roku 2011) dokázali s vedením a nebo odpovědnými osobami Wedosu domluvit a danou situaci vyřešit ke spokojenosti obou stran za velmi krátkou dobu.

Wedos (na rozdíl od konkurence) nic neskrývá a zveřejňuje i výkřiky těchto individuí, která kromě toho, že nemají ani špetku pokory nebo sebereflexe, tak nemají ani špetku inteligence..

To je jako si koupit auto v roce 2011, pár let se o něj starat a pak ho dnes reklamovat, že jsem zapomněl dolít naftu nebo benzín a ono mi nejede a čekat, že se to lusknutím prstu změní a najednou auto zase pojede, aniž bych pro to udělal něco více, než pyskování na nějakém fóru..

Pokud si autor toho textového průjmu v zadání dotazu neumí přečíst, kolik má za doménu zaplatit a neumí provést platbu ani 3 měsíce a po zaslání výzvy k platbě, tak je na místě, aby se na to vykašlal a zkusil své štěstí jinde.. Třeba tam ho tam budou mít radši, budou ho dotovat a dávat mu hosting i doménu zdarma.

Navíc najít kontakty na Wedos zabere cca 1 sekundu.. stačí na Google napsat „Wedos kontakt“ a je to..

Role: Zákazník+ Web: https://www.techniciostrava.cz Vizitka: Jsi-li programátor, prohraješ s počítačem, výrobcem HW a uživatelem. Jsi-li tester, prohraješ se všemi.. Programováním i testováním se to snažím vyvrátit :-)
Vybral nejlepší odpověď
Prohlížíte 1 ze 4 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.

Categories