Malware na webu

Vyřešeno1.47K zhlédnutíWebhostingmalware web
0

Dobrý den, chtěla jsem si zobrazit můj web (zatím mám jen defaultní stránku WEDOS http://290985.w85.wedos.ws/) a objevila se mi červená obrazovka s hlášením, že „Webové stránky, které chcete otevřít, obsahují malware“. Viz screenshot. Nevím, co to má znamenat. Můžete mi poradit, co s tím mám udělat?

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
JŠ255861 Vybral nejlepší odpověď 31. 3. 2022
0
49.50K Odpověď od WEDOS Internet, a.s. 2 Comments

Dobrý den,

problém nadále prověřujeme, ale nejspíše se do databáze Google dostala celá doména wedos.ws a tedy dohledání viníků a očištění domény bude bohužel trvat. Na interní adresu můžete zkusit prozatím přistupovat z jiných prohlížečů jako např. Edge, kde by se varování zobrazit nemělo.

Pokud připravujete web např. na doméně mojedomena.cz a bude migrován od konkurence, tak doporučujeme web připravovat přímo na doméně mojedomena.cz a to tak, že si lokálně směrování dočasně nastavíte u sebe v PC skrze soubor hosts, kam postačí přidat řádky
IP_Webhostingu mojedomena.cz (tedy např. 1.2.3.4 google.com)

https://help.wedos.cz/navody/poradna/jak-editovat-soubor-hosts/
Pak bude v prohlížeči po zadání mojedomena.cz načítán obsah umístěný na webhostingu.

Web samozřejmě takto můžete připravit i na jakékoliv subdoméně jako např. neco.mojedomena.cz, kterou si v souboru hosts nastavíte popř. přímo v DNS domény takovou subdoménu na webhosting nasměrujete a obsah bude dostupný i veřejně – ne jen těm, kdo si editují soubor hosts.

Role: Podpora
MB313456 publikoval nový komentář 24. 1. 2022
Prohlížíte 1 ze 7 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.