Nastavení DNS záznamů pro Shoptet

Vyřešeno1.83K zhlédnutíDNS
0

Dobrý den,
četl jsem si ve vašich FAQ, jak nastavit správně DNS záznamy u domény kompresor.cz, abych na doménu mohl přesunout nový e-shop Shoptetu. Nicméně si nejsem úplně jistý, zda bych to udělal 100% správně. Některým informacím rozumím, ale jiné si nejsem jistý – například v návodu se píše, že používat NS servery Shoptetu se doporučuje pouze pro menší e-shopy. Náš e-shop má nyní cca 3000 položek. Můžete mi prosím s nastavením pomoci?

Na platformě Shoptet máme nyní nový e-shop v testovací verzi. Od zítra již bude přepnuto do ostré verze a potřeboval bych, aby se e-shop přesunul na doménu www.kompresor.cz. Bylo by možné mi vše nutné k přesunutí na doménu nastavit dle tohoto návodu, který mi poslali z Shoptetu? Odkaz: https://podpora.shoptet.cz/hc/cs/articles/360003140812-Spuštěn%C3%AD-e-shopu-na-vlastn%C3%AD-doméně. Byl bych vám moc vděčný za váš čas.

Dejte mi prosím vědět. Moc děkuji.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0

DNS záznamy jsem změnil. Můžete se prosím podívat, zda jsem změnu pro Shoptet udělal kompletně? Jen jsem nastavil DNS servery Shoptetu (NSSET na SHOPTET). Je to tak dostačující, nebo je nutné ještě nastavit CNAME, A, MX, atd.?

Předem děkuji za informace a váš čas.

Role: Zákazník
Změnil status na publikováno
Prohlížíte 1 ze 12 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.

Kategorie