Nastavení domén pro jazykové mutace

Vyřešeno230 zhlédnutíDNS
0

Dobrý den, úspěšně jsme u vás spustili web https://pension-fontana.cz .

Nicméně potřebujeme nastavit doménu https://pension-fontana.com tak, aby fungovala jako anglická mutace webu. Pro doménu potřebujeme vygenerovat SSL certifikát, což se mi přes administraci webu pension-fontana.cz nedaří (umožňuje to jen subdomény pro pension-fontana.cz).

Dále máme domény hotel-fontana.com, pensionfontana.cz a penzion-fontana.cz, které bych rád nastavil jako alias domény k pension-fontana.cz . Použil jsem k tomu stránku přesměrování, kde jsem nastavil adresu https://pension-fontana.cz, ale přesměrování nefunguje.

Co prosím dělám špatně?

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
VP176739 Vybral nejlepší odpověď 13. 6. 2023
0
91.21K Odpověď od WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

přesměrování a aliasy jsou dvě podstatně různé věci.

Na doméně penzion-fontana.cz vidím nastavené DNS webserveru, ale protože doména není nastavena jako alias žádného webhostingu, server ji odmítá zpracovat.

SSL certifikát generujete v rámci webhostingu pro domény, které jsou v jeho názvu, a aliasy. Přidejte proto pension-fontana.com jako alias dle tohoto návodu a v doménách, které lze přidat do certifikátu, ji pak najdete. Co se ostatních domén týče, pokud je chcete jen přesměrovat na hlavní pension-fontana.cz, použijte jeden z výše uvedených návodů. Doporučil bych spíš přesměrování z domény, protože 4 a více aliasů už vyžadují aktivaci příplatkové služby Neomezený počet aliasů na webhostingu.

Role: Podpora Web: https://kb.wedos.com Vizitka: WEDOS Specialista na Znalostní bázi
MB313456 Odpověděl na otázku 8. 6. 2023
Prohlížíte 1 ze 3 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.