Nastavení domén pro jazykové mutace

Vyřešeno263 zhlédnutíDNS
0

Dobrý den, úspěšně jsme u vás spustili web https://pension-fontana.cz .

Nicméně potřebujeme nastavit doménu https://pension-fontana.com tak, aby fungovala jako anglická mutace webu. Pro doménu potřebujeme vygenerovat SSL certifikát, což se mi přes administraci webu pension-fontana.cz nedaří (umožňuje to jen subdomény pro pension-fontana.cz).

Dále máme domény hotel-fontana.com, pensionfontana.cz a penzion-fontana.cz, které bych rád nastavil jako alias domény k pension-fontana.cz . Použil jsem k tomu stránku přesměrování, kde jsem nastavil adresu https://pension-fontana.cz, ale přesměrování nefunguje.

Co prosím dělám špatně?

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
VP176739 Vybral nejlepší odpověď 13. 6. 2023
0

Super, díky za radu. Váš webhosting používáme nově, tak už jsem se v tom zorientoval.

Aliasy jsem nastavil a také vygeneroval potřebné SSL certifikáty. Vytvořil jsem adresáře na hostingu a do nich umístil potřebné .htaccess soubory podle návodu.

  1. Jen mám problém u https://de.pension-fontana.com/ – nechce se mi to směrovat na hosting a nevím, jak to zajistit. Neporadíte?
  2. Pokud bych chtěl, aby na doméně pension-fontana.com fungovala anglická mutace webu pension-fontana.cz , pak předpokládám, že doménu nemůžu směrovat přes 301 ne pension-fontana.cz . Poradíte jak na to, aby jeden web (na WordPressu) fungoval na více doménách a subdoménách?
Role: Zákazník
MB313456 Změnil status na publikováno 13. 6. 2023
Prohlížíte 1 ze 3 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.