Nastavení domény při přechodu od konkurence

Vyřešeno1.64K zhlédnutíWebhostingpřevod domény převod webhostingu
0

Dobrý den, přešel jsem s webhostingem od konkurence (zkratka WHK) k Vám. Název webhostingu u vás (zkratka WH) je mindware-agency.com (zkratka MA). Zároveň mám u konkurence ještě další WHK na doméně entio.cz (zkratka EN). Na všem mi běží wordpress prezentace (zkratka WP). Přesunul jsem FTP data z EN na WH MA, přepsal wp-config.php, na MA jsem vytvořil novou databázi s názvem MULTI a do ní naimportoval .sql z EN (linky jsou zachované na entio.cz). Taky jsem v Nástrojích opravil práva souborů, takže by vše co se týče dat mělo být OK.

Jedna věc mi není jasná. Když mám na původním WHK pořád ještě doménu MA svázanou s WHK, kdy bude fungovat na WH?
Já totiž nechci ani přesměrovat A záznam MA, který je pořád ještě v adminu u konkurence nastavený na WHK.
Já potřebuji přesměrovat A záznam EN na WH (i když má u Vás název MA).

Řekl bych, že když přesměruji A záznam EN na WH, tak by se měl obsah WP zobrazit. To ještě musím zkusit a uvidíme.
Jen mi neleze do hlavy jak můžu mít jakoby jednu doménu MA aktuálně paralelně navázanou na dva hostingy. Jeden u WHK a jeden WH.
„A“ záznam MA je určitě nasměrovaný na WHK ale zároveň se WH taky jmenuje MA (i když na WH MA nasměrovaná není)

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
EF307944 Vybral nejlepší odpověď 1. 5. 2021
0

To máte samozřejmě pravdu, ale pravděpodobně se nesnažíte pochopit co potřebuji a trochu důkladněji mi to vysvětlit. Proto si nerozumíme.
Já se taky s největší pravděpodobností nevyjadřuji úplně přesně, takže bychom měli najít nějaký kompromis. Já to umím říct jen jako příběh. A ten příběh je, že nechci obsah na dvou doménách. Pouze na entio.cz

A pak bych taky rád pochopil jak funguje ta provázanost domény mindware s hostingem.

Chápu, že když nastavím A záznam entio.cz na webhosting mindware, tak se mi na entio.cz zobrazí obsah který mám na mindware, ale jak „jakoby vypnu“ tu doménu mindware, když je s tím hostingem svázaná?

Je to tak, že na doméně mindware nemusí být vůbec žádný A záznam a tím pádem se nikam nebude směrovat a nic se nezobrazí? (tohle mi trochu nesedí, protože každá doména co jsem viděl zatím A záznam měla)

Nebo se doméne mindware dá nějak říct, aby se „jakoby vypnula“ = nic nezobrazovala?

Nebo entio.cz nasměruji na mindware hosting a samotnou doménu mindware přesměruji někam kamkoli jinam a bude to i takhe fungovat. T.j. entio.cz = obsah hostingu mindware, doména mindware-agency.com = nějaký jiný hosting s index.html

Role: Zákazník
EF307944 odznačil odpověď jako nejlepší 1. 5. 2021
Prohlížíte 1 ze 7 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.