Nastavení šablony

Vyřešeno763 zhlédnutíWebhostingšablona
0

Dobrý den,

mám placenou šablonu Generatepress a přestalo mi fungovat menu šablony. To samé se děje když nastavím jako výchozí šablony Twenty Twenty a Twenty Twenty-One čili výchozí šablony WordPressu. Twenty Twelve pracuje normálně, všechny šablony mám aktuální. Dříve vše fungovalo vpořádku, chybu jsem zjistil před cca 14 dny, tak jsem změnil PHP na 8.1 a nic se nezměnilo. Řešil jsem to s vývojářem šablony a ten vidí problém v hostingu.

Děkuji za pomoc

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
MB313456 Vybral nejlepší odpověď 6. 4. 2023
0
55.25K Odpověď od WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

toto vypadá na problém s v samotné aplikaci, může se jednat i o kolizi s nějakým pluginem. Testoval jsem jinou šablonu a editace v pořádku fungovala. Zároveň jsem zkoušel šablonu na jiném hostingu s čistou instalací WP a zde editace fungovala v pořádku také (php 7.4). Zkusil jsem Vám změnit php na 7.4 , avšak nepomohlo. Pokud je to možné, zkuste tedy deaktivovat plugin po pluginu a otestovat. Případně si na hosting nainstalovat jinou čistou instalaci a na ní šablonu otestovat. V debug režimu se neukazuje žádná chyba, která by pomohla v řešení.

Role: Podpora Vizitka: CMS specialista
MB313456 Změnil status na publikováno 6. 4. 2023
0
95.91K Odpověď od WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Dobrý den,

psal vývojář šablony k chybě hostingu něco konkrétnějšího? Máte aktuální verzi WordPressu? S výjimkou menu šablon se zbytek administrace zobrazuje v pořádku? Zobrazují se někde v administraci chyby PHP, například hlášky o tom, že nelze načíst nějaký kus kódu?

Jinak snímky obrazovky doporučuji pořizovat podle tohoto návodu, je to pohodlnější a lépe čitelné.

Role: Podpora Web: https://kb.wedos.com Vizitka: WEDOS Specialista na Znalostní bázi
MB313456 Odpověděl na otázku 21. 3. 2023
0

Dobrý den,

Vývojář nepsal nic konkrétního, ale naváděl mě, kde hledat chyby v šabloně a v nastavení a nic jsme nenašli.  WordPress mám 6.1.1. Zbytek administrace webu funguje vše vpořádku. Hlášky o načtení PHP se mi žádné nezobrazují. Pluginy jsem měl vypnuté všechny a nic nepomohlo. V site health mám čtyři hlášky – odinstaluj nepoužívaní šablony, pluginy, zastaralý SQL server, měl bych používat A persistent object cache.

Toto se mi zobrazuje v prohlížeči (Opera i chrome) ve vývojářských nástrojích pod Console:

DevTools failed to load source map: Could not load content for chrome-extension://oidhhegpmlfpoeialbgcdocjalghfpkp/browser-polyfill.js.map: System error: net::ERR_FILE_NOT_FOUND
load-scripts.php?c=0&load%5Bchunk_0%5D=jquery-core,jquery-migrate,regenerator-runtime,wp-polyfill,wp-hooks,underscore,wp-dom-ready&ver=6.1.1:5 JQMIGRATE: Migrate is installed, version 3.3.2

web: spzsluzby.cz

Děkuji

Role: Zákazník
MB313456 Změnil status na publikováno 21. 3. 2023
0
95.91K Odpověď od WEDOS Internet, a.s. 0 Comments

Nepřešla šablona Generatepress do režimu blokového editoru? Podle tohoto webu jsou nabídky, které hledáte, u blokových šablon omezené, nebo zcela chybí.

Bohužel bez chybových hlášek PHP (které máte na hostingu zapnuté, takže kdyby byl problém s kódem, objevily by se) nevím, jak bychom chybu mohli vypátrat. Chybová hláška konzole se problému netýká. Napadá mě maximálně zkusit šablonu přeinstalovat pro případ, že se poškodil některý ze souborů zodpovědný právě za vypisování dané části administrace.

Nemohu Vám nabídnout ani naši zálohu, držíme je maximálně 1 týden.

Role: Podpora Web: https://kb.wedos.com Vizitka: WEDOS Specialista na Znalostní bázi
MB313456 Odpověděl na otázku 21. 3. 2023
0

Dobrý den,

ne šablona je normální, používá klasické menu. Šablonu jsem i přeinstaloval a taky nic. Zkoušel jsem nainstalovat i šablonu Astra a výsledek je stejný. Prošel jsem i tento návod a stále nic nefunguje. Děkuji

Role: Zákazník
MB313456 publikoval nový komentář 21. 3. 2023