Nefukční menu a odkazy

Vyřešeno292 zhlédnutíRedakční systémy
0

Dobrý den, po aktualizaci pluginů a wordpressu jsem zjistila, že nefungují záložky v menu. Při kliknutí na záložku v menu anebo na jiný externí odkaz se objeví pouze černá obrazovka s křížkem vpravo nahoře. Web je http://selmberskymlyn.cz/. Děkuji za radu, jak web opět zprovoznit.

Role: Zákazník
Otázka je uzamčena pro nové odpovědi.
Vybral nejlepší odpověď
0

Dobrý den, přeposílám zprávu o chybě, která mi přišla.

Zdravíme!

Od verze 5.2 je ve WordPressu nově vestavěná funkce, která automaticky detekuje pluginem nebo šablonou vzniklou závažnou chybu, a automaticky vás o ní upozorní do e-mailu.

V tomto případě WordPress zaznamenal chybu v jednom z používaných pluginů – Homey Core.

Nejprve navštivte web (http://selmberskymlyn.cz/) a zkontrolujte, zda neobsahuje nějaké chyby. Poté navštivte stránku, na které byla chyba zaznamenána (http://selmberskymlyn.cz/wp-admin/customize.php?theme=twentynineteen&return=http%3A%2F%2Fselmberskymlyn.cz%2Fwp-admin%2Fthemes.php) a opět zkontrolujte zda-li obsahuje nějaké chyby.

Požádejte poskytovatele hostingu o zjištění podrobností k tomuto problému.

Pokud web není v pořádku a nemůžete se běžným způsobem přihlásit do administrace, můžete použít speciální „režim obnovení“. Tento režim umožní bezpečné přihlášení do administrace a možnost identifikace problému.

http://selmberskymlyn.cz/wp-login.php?action=enter_recovery_mode&rm_token=kYnSORJB6tsjOAWmvuHgF9&rm_key=JTBCk4PbCpqv9rqCCbVjXQ

Aby byla zajištěna bezpečnost webu, odkaz je časově omezen do 1 dnem. V případě vypršení odkazu a opětovného nalezení chyby, vám bude e-mailem zaslán nový odkaz.

Při hledání pomoci s tímto problémem, můžete být požádáni o některé z následujících informací:

WordPress verze 5.6
Aktuální šablona: Twenty Nineteen (verze 1.9)
Aktuální plugin: Homey Core (verze 1.6.0)
Verze PHP 7.3.25

Podrobnosti chyby
=================
Na řádku č. 227 v souboru /data/web/virtuals/226040/virtual/www/wp-content/plugins/homey-core/includes/widgets/homey-listing.php došlo k chybě typu E_ERROR. Chybová zpráva: Uncaught Error: Call to undefined function homey_get_taxonomies_slug_array() in /data/web/virtuals/226040/virtual/www/wp-content/plugins/homey-core/includes/widgets/homey-listing.php:227
Stack trace:
#0 /data/web/virtuals/226040/virtual/www/wp-includes/class-wp-widget.php(519): Homey_listing->form(Array)
#1 /data/web/virtuals/226040/virtual/www/wp-admin/includes/widgets.php(274): WP_Widget->form_callback(Array)
#2 /data/web/virtuals/226040/virtual/www/wp-includes/class-wp-customize-widgets.php(1050): wp_widget_control(Array, Array)
#3 /data/web/virtuals/226040/virtual/www/wp-includes/class-wp-customize-widgets.php(998): WP_Customize_Widgets->get_widget_control(Array)
#4 /data/web/virtuals/226040/virtual/www/wp-includes/class-wp-customize-widgets.php(688): WP_Customize_Widgets->get_available_widgets()
#5 /data/web/virtuals/226040/virtual/www/wp-includes/class-wp-hook.php(287): WP_Customize_Widgets->enqueue_scripts(“)
#6 /data/web/virtuals/226040/virtual/www/wp-includes/class-wp-hook.php(311): WP_Hook->apply_f

Role: Zákazník
Změnil status na publikováno
Prohlížíte 1 ze 6 odpovědí, klikněte zde pro zobrazení všech odpovědí.

Categories